Rapidshare Premium - Limit i co dalej

(Oxygene8) #1

Witam

Może pytanie banalne, ale zakupiłem konto premium na rapidshare. I jak wiadomo jest dzienny limit 2.6 GB czy jakoś tak.

To znaczy, że gdy go w ciągu dnia osiągne to zerwie mi połaczenie, a na nastepny dzień znów będę mógł pobierać z limitem 2.6GB??

Pozdro

(azazel666) #2

dokładnie tak, po 00:01 limit się odnawia a jak nie wykorzystasz całości to się sumuje max do 12GB.

(Bolo92) #3

Coś takiego ;p Jak azazel666 napisał max do 12GB może urosnąć, nie wiem jak Twoje konto ale to z którego ja korzystam ma bodajże limit udostępniania i u mnie się to zwie TrafficShare Left, jeżeli mi się ten właściwy limit skończy i pobieram dalej to bierze bodajże 5GB z tego TrafficShare Left i zamienia na coś 2-3GB tego zwykłego limitu.

Zwykły limit się odnawia, a ten TrafficShare Left już nie.

Połączenia Ci nie zerwie tylko jeżeli zacząłeś pobierać dajmy 200MB plik i zostało Ci przy rozpoczęciu pobierania 1MB to będziesz na minusie -199MB i Ci odejmie to po północy gdy limit jest odnawiany.

(Łukasz14) #4

Jeszcze możesz zwiększyć traffic poprzez dodawanie plików na serwer i ktoś te pliki musi pobrać, żebyś miał z nich pkt.

(Oxygene8) #5

Ok. Wszystko już wiem. Dzięki koledzy.