Rapidshare Premmium kilka pytań

Witam, posiadam konto kolekcionerski na rs.com juz niedlugo bede mogl zamienic je na premmium/30dni, mam w zwiazku z tym kilka pytan

  1. Czy to konto będzie wazne tylko te 30dni, czy da sie to jakos przedłuzyć?

  2. Czy majac premmium bede mial tez to konto kolekcionerskie?

  1. Tak, jeśli uzbierasz odpowiednią liczbę punktów lub zapłacisz za Premium ;

  2. Nadal będziesz miał konto kolekcjonerskie.

Odpowiednią tzn. jaką?

10 000 punktów. Dostajesz punkt za każdą ściągniętą część danego pliku.

Załóżmy, że mija ten miesiąc a ja nie mam 10tys pkt. to konto jest blokowane? czy moge sobie pozniej dozbierac resztę i dalej korzystac?

To jak obiecywać policji jak zatrzymają Ciebie bez prawa jazdy, że na pewno kiedyś je zrobisz i niech teraz Ci darują. Zastanów się :wink:

Rapidshare ma na pewno na to wyjście. Będziesz miał zapewne zablokowane funkcje pobierania z tego konta lub całkowicie zostanie usunięte.

  1. Jeżeli te 30 dni minie, wyświetli Ci się komunikat w rapidshare, że w ciągu 15 następnych dni musisz przedłużyć konto, inaczej zostanie ono usunięte. Oczywiście masz zablokowane ściąganie z tego konta po tych 30 dniach, możesz tylko uploadować. Przedłużasz albo za 10k punktów albo za około 30 zł (można na allegro).

  2. Jak zbierzesz punkty na koncie kolekcjonerskim będziesz mógł za nie stworzyć nowe konto premium, także konto kolekcjonerskie będziesz miał dalej, a nowe konto premium będzie oddzielnie.