Rapidshare problem ze sciąganiem


(Krzysiek21) #1

Witam,

Nie wiem co się stało (a moze RS wprowadziło coś) ale od dzisiaj mam nagłe problemy ze sciągnieciem czegokolwiek z RS.

Mam konto premium,zawsze robiłem to taj jak ma wyglądac,czyli;

Do Flashgeta w opchjach na zakladce serwery wpisywałem URL http\:rapidshare.com oraz namiary w pozycji loguj sie na serwerze (login i hasło) oraz automatyczne logowanie na stronie rapidshare.

Dzisiaj kupiłem swieże konto na RS i standartowo powklepywałem namiary na konto w FG oraz na stronie i zaczeły sie schodzy,zamiast pliku to sciąga mi tylko index.php mimo że plik o prawidłowej wielkosci znajduje sie na serwerze RS.

Wszystko jest tak jak było zawsze czyli ustawienia.

Zauważyłem ciekawą rzecz,ze jak w URL w ustawieniach FG wpisze htpp\:rapidshare.com to sciąga sam plik php jesli natomiast zapodam dokałdna nazwe np.; http://rs659.rapidshare.com/files/000000000/coś_tam_coś_tam_2009.part2.rar to plik sciąga sie normlanie,ale nie idzie sciągnac przez normlany adres np. taki http://rapidshare.com/files/229242115/coś_tam_coś_tam_2009.part2.rar

Wcześniej nie miałem żadnego problemu z tym.

wie ktos jak sie z tym uporac?

Jest to o tyle irytujace ze numerer pliku do serwera za kazdy razem musze zmieniac recznie


(Lukasz Grzelak22) #2

a zaznaczyłeś w opcjach jeden ptaszek w Direct downloads, requested files are saved without redirection via RapidShare to jest w seting na rapid po zalogowaniu. ja kiedyś złe wpisałem hasło

u mnie wszystko scaga elegancko


(Krzysiek21) #3

No już zaznaczałem nie raz bo doszukałem sie na googlach o tym,ale to nie pomaga niestety,a moze zamiast http:\ ma byc https?