Raport problemów- błąd " windows""

Zaczęła mi szwankować grafika okna otwierają się w stylu najpierw ramka potem wypełnienie, zdarza się że pasek boczny windows nakłada się na otwarte okno wmp. Otwarłem raport problemów i znalazłem błąd powtarzający się 9 razy w okresie gdy nie miałem neta: “WINDOWS - błąd sprzętu video”, we włąściwościach jest napisane “problem ten spowodował że system działa niepoprawnie” .Kliknąłem rozwiązanie online i dostałem info w języku ang. z którego niewiele rozumiem (są tam linki do stron MS, oraz Intel)podejrzewam, że chodzi o ściągnięcie sterowników ale ja mam kompa 2 m-ce i myślę ,ze te co mam powinny być aktualne, a w dodatku (jak wspomniałem mój kontakt z komputerami jest krótki), nie chciałbym zchrzanić czegoś jeszcze bardziej.Dodam jeszcze ,że w menedżeże urządzeń jak byk jest napisane że sterowniki karty graficznej są OK.W takim razie moje pytanie : o co w tym chodzi?

No dobra jeśli ktoś już zechce mi pomóc to kilka rzeczy które mogą w tym pomóc:

Acer Extensa 5620

vista home basic (preinst.)

CPU Intel core 2

ram 1gb

hdd 120gb

grafika- intelR 965 EXPRESS CHIPSET FAMILY

Jest jeszcze kilka innych nieprawidłowości do których się dokopałem ale nie będę bardziej mieszał.

PS: Moderator- proszę delikatnie z reprymendą to mój 1-wszy post i w ogóle jestem zielony,jednocześnie oczekuję na uwagi co by w przyszłości nie dawać plamy.

jak byś mógł przepisać w języku angielskim to rozwiązanie było by to dla mnie ułatwieniem w pomocy

Wielkie dzięki za zainteresowanie, ale otwarłem rozwiązanie a tam wszystko po niemiecku i nie widzę żeby dało się to zmienić szkoda że sobie tego rozwiązania po hebrajsku nie wybrałem #-o .

po niemiecku też możesz przepisać, jak tylko chcesz

congratulations for you

Problem verursacht durch intel graphic driver

Dieser fehler wurde durch intel graphic driververursacht. Dieses programm wurde von intel corp. hergestellt. Intel corp. bietet derzeit keine losung fur das gemeldete problem an

Empfehlung

Mit den nechstehenden schritten kann ein erneutes auftreten des problems ggf unterbunden werden.

  1. Laden sie das intel grafic driver update von einem der folgenden speicherorte herunter und instalatieren sie es:

microsoft update

intel corp.

  1. Ist kein aktualisierter treiber fur intel grafic driver vefurgbar, wenden sie sich an den computerhersteller

  2. Falls sie die neueste version von intel grafic driver verwenden erhalten sie ihre supportoptionen unter intel corp.

Weitere informationen

Wenn das problem auch mit dem aktuellen produkt updates fur intel graphic driver weiterhin auftrit sollten sie unterstutzung und informationen zur problem behebung direkt von intel corp. anfordern.

Antwort bewerten: feedback

UFF

Dodam że ostatnio dostałem jakieś aktualizacje (z opisem Intel), ale nic się nie poprawiło.Może jeszcze dodam inne błędy jakie znalazłem bo chyba mają związek z grafiką:

  1. Panel ster.>syst. i konserw.>info wydajności>narz. zawansowane

GENERUJ RAPORT KONDYCJI SYSTEMU

WYNIK

Ostrzeżenia

Błąd: broadcom ethernet jest wyłączony.

PODSTAWOWE TESTY SYSTEMU

“Testy sterownika i urządzenia sprzętowego”- zakończone niepomyślnie.

  1. Panel ster.> Opcje dodatkowe

klikam ikonę Intel R Driver for mobile

wyskakuje asyst. zgodności z pytaniem “czy ten panel ster. działa poprawnie”

(szczegóły:igfxcpl Module.W raporcie problemu też mam taki błąd, tylko żę nie ma do niego rozwiązania)

i dwie gotowe odp.

panel działa poprawnie,oraz uruchom panel zgodnie z systemem,

no to kliknąłem to drugie i teraz mam “uruchom starszy panel ster. z pełnymi uprawnieniami Microsoft Windows.”

No to teraz już chyba całkiem zagmatwałem.

z tego co wywnioskowałem to trzeba zaktualizować sterowniki dla karty graficznej

No to ok,tylko najpierw nabiorę odwagi i sprawdzę jak w razie czego cofnąć aktualizację, dzięki.

Próbuje jeszcze skojarzyć, kiedy ta grafika zaczęła mi nawalać i coś kojarzę ,że to chyba było po użyciu programu do oczyszczania Magic speed czy on mógł mi coś namieszać.