Raportowanie błędu przez serwer uwierzytelniający

Witam! Jestem ciekawy czy ktoś spotkał sie z takim problemem, albo zna na niego jakieś rozsądne rozwiązanie.

Na windowsie XP są zainstalowane dwa profile. Gdy chcę wylogować się z jednego profilu i zalogować się do drugiego to wyskakuje mi następujący komunikat: “Serwer uwierzytelniający raportuje błąd (0xC00000BB). Więcej szczegółów w dzienniku zdarzeń. Skontaktuje się z administratorem sieci”.

System wyświetla ten komunikat, po czym każe kliknąć ok i przechodzi znów do logowania - problem się powtarza. Najprostszym rozwiązaniem jest restart komputera - wtedy wszystko jest już ok. Początkowo myślałem, że to problem tylko mojego Windowsa, i najlepiej byłoby go przeinstalować, ale tak się składa, że nie mam żadnych instalek i nie mam siły go przeinstalowywać :smiley: Z tego powyższego komunikatu zainteresowała mnie jednak fraza: skontaktuj się z administratorem sieci. Być może jest tu coś pomieszanie z połączeniami sieciowymi. Od razu mówię, że jestem podłączony do sieci akademickiej w jednym z warszawskich akademików.

Jeśli ktoś mógłby mi pomóc, to byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam,

P.S. Bardzo fajne forum. Gratulacje dla autorów serwisu i dla wszystkich użytkowników, którzy pomagają laikom wyjść z problemów.

zainstaluj poprawke SP2

Service Pack 2 jest tutaj: KLIK

Dzięki. Pomogło. Aj, ale myślałem, że bardziej speców od windowsa sprawdzę, a tu takie łatwe rozwiązanie. Pozdrawiam