RAR.-archiwum chronione hasłem

Mam taki problem że śiągnołem programem Azureus plik MP3 i był skompresowany Zipem a potem Rarem i jak chce rozpakować rar. to wyskakuje archiwum chronione hasłem i LIPA. A jak coś wpisze to wyskakuje Nagłówek archiwum został naruszony.

Da sie coś z tym FANTEM ZROBIĆ???

:frowning:

Advanced Rar Password Recovery.

Ew. zobacz komentarze do pliku.

Wiesz jesli chcesz zlamac haslo potrzebujesz programu…miedzy innymi taki program jak Brutus…ale ja na twoim miejscu poszukal bym tego pliku bez hasla…sadze ze album sciagales…napewno znajdziesz gdzies bez hasla…powodzenia

Wielkie dzięki Boczi uruchomiłem Advanced Rar Password Recovery jest spoko gdyby nie ten czas potrzebny na złamanie tego HASŁA 13 godzin ale tak z ciekawości spróbuje.

Ale z następnym takim problemem jak się spotkam to raczej posłucham Patricko i poszukam gdzieś tego bez hasła no chyba że będe ściągał DVD.

:smiley:

Możesz coś onim więcej powiedzieć bo ciągle szykam takiego programku ARPR mi coś nie działa!

Po tych 13 h daj znać czy Ci się udało

Post nr 1:

SSij.PiTeR niestety nie ale w opcji siły-brutalnej miałem zaznaczone tylko “wszystkie duże znaki(A-Z)” i “wszystkie małe znaki(a-z)” teraz jest zaznaczone wszystko ale pozostały czas to 1 dzień 22 godziny i 2 minutki HEHE dobre poczekamy zobaczymy. :smiley:

Post nr 2:

WIELKA LIPA nie złama.

Nie jarze tego programu. A szczegulnie zakładki długość hasła:

jest minimalna długość hasła i maksymalna długość hasła obojętnnie co by się nie wpisało to długość łamanego hasła jest 2 lub 3 a więcej się nie da sprawdził mi na 3 wszystko i nic.

Jest jakiś pewniejsz program od tego no chyba że ja nie umiem go odpowiednio skonfigurować.

Pozdrawiam i czekam na komentarze.

:-x


Opcja zmień się kłania

Asterisk

Zamykam czasowo z powodów regulaminowych