RAR.-archiwum chronione hasłem

(Szymuś) #1

Mam taki problem że śiągnołem programem Azureus plik MP3 i był skompresowany Zipem a potem Rarem i jak chce rozpakować rar. to wyskakuje archiwum chronione hasłem i LIPA. A jak coś wpisze to wyskakuje Nagłówek archiwum został naruszony.

Da sie coś z tym FANTEM ZROBIĆ???

:frowning:

(boczi) #2

Advanced Rar Password Recovery.

Ew. zobacz komentarze do pliku.

(Patricko) #3

Wiesz jesli chcesz zlamac haslo potrzebujesz programu...miedzy innymi taki program jak Brutus....ale ja na twoim miejscu poszukal bym tego pliku bez hasla....sadze ze album sciagales..napewno znajdziesz gdzies bez hasla..powodzenia

(Szymuś) #4

Wielkie dzięki Boczi uruchomiłem Advanced Rar Password Recovery jest spoko gdyby nie ten czas potrzebny na złamanie tego HASŁA 13 godzin ale tak z ciekawości spróbuje.

Ale z następnym takim problemem jak się spotkam to raczej posłucham Patricko i poszukam gdzieś tego bez hasła no chyba że będe ściągał DVD.

:smiley:

(FXJ) #5

Możesz coś onim więcej powiedzieć bo ciągle szykam takiego programku ARPR mi coś nie działa!

(Wolin) #6

Po tych 13 h daj znać czy Ci się udało

(Szymuś) #7

Post nr 1:

SSij.PiTeR niestety nie ale w opcji siły-brutalnej miałem zaznaczone tylko "wszystkie duże znaki(A-Z)" i "wszystkie małe znaki(a-z)" teraz jest zaznaczone wszystko ale pozostały czas to 1 dzień 22 godziny i 2 minutki HEHE dobre poczekamy zobaczymy. :smiley:

Post nr 2:

WIELKA LIPA nie złama.

Nie jarze tego programu. A szczegulnie zakładki długość hasła:

jest minimalna długość hasła i maksymalna długość hasła obojętnnie co by się nie wpisało to długość łamanego hasła jest 2 lub 3 a więcej się nie da sprawdził mi na 3 wszystko i nic.

Jest jakiś pewniejsz program od tego no chyba że ja nie umiem go odpowiednio skonfigurować.

Pozdrawiam i czekam na komentarze.

:-x

Opcja zmień się kłania

Asterisk

(Asterisk) #8

Zamykam czasowo z powodów regulaminowych