Ratunku! serwis pack 2 mnie zaatakował! POMOCY!


(Mysia Mysia) #1

:x pewnikiem strasznie się wygłupię prosząc o pomoc w tej sprawie, ale niestety moja wiedza w tej materii jest mniej niż znikoma. W ogóle to aż się dziwię, że tutaj udalo mi się trafić :lol: . Ściagnęłam servis paka2 no i kaszana. Nic mi nie dziala. Tzn: aparat cyfrowy mogę wywalić, drukarkę jako podnóżek urzywać z nagłośnieniem to samo.... Lipa i katastrofa totalna! !!


(lazikar) #2

Jak co to zawsze możesz odinstalować SP2.

Poszukaj też nowszych wersji niedziałających programów. :smiley:


(Mysia Mysia) #3

eeeeeeeeee, a po co oni takie cuś na rynek wypuścili???? :o MYślałam, że to ma być udogodnienie! !!


(lazikar) #4

No bo jest. Proponuje poczytać sobie o SP2

:arrow: http://xp.net.pl/art/xpsp2.html


(Zbych ) #5

Jaki to masz aparat i drukarke bo umnie po zainstalowaniu sp2 wszysko działa, działaja wszyskie programy które były na kompie przed zainstalowaniem sp2. Mój aparat to Minolta Z2 a drukarka HP 3325 i też działają poprawnie.


(Mysia Mysia) #6

ja to myślałam, że odinstalowanie to oststeczność. Tak bez walki??? Odinstalować i już???..Lipa... :? Mam aparat hp i drukarke hp 854c. No i wierze sony(zamiast glośniczków). Komp jest po reinstalce - bo sie poddalam po 2 tygodniowej walce a trojanami - doszlam do ręcznego usuwania gości i dałam se spokój. :-x . Prosze o jakieś info czy można coś zrobić, żeby mieć wszystko - i sp2 i działające sprzęty. Nie poddam się tak łatwo! !!


(Golden Finger) #7

No to spróbujmy :twisted:

Możesz zacząć od ponownego zainstalowania (przeinstalowania) swoich sprzętów, które działały, a teraz nie działają. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam :okulary:

Update

Ponieważ temat bardziej pasuje do działu :arrow: Problemy więc przenoszę z działu Oprogramowanie


(Mysia Mysia) #8

Ta...cuś mi sie zdaje że tere-fere z tego będzie......... Ja przecież nie mam sterowników do wierzy! Tylko mi nie mówcie, żem głupia baba, bo trudno mi zaprzeczyć, ale co? mam wyciągnąć kable, zwinąć, rozwinąć i wepchnąć je tam z tyłu jeszcze raz?!? (bo tak to sobie to wyobrażąm :twisted: ). Wcześniej, zanim zainstalowałam tego paskuda tak zrobiłam i było jak malowanie - i rybki i akwarium, wszystko dzialalo cacy. A z aparatem i drukarką to co? Mam ze strony HP niwe oprogramowanie ściągnąć. O Nero już coś czytałam... to se poradzę. Jeszcze tylko zostaje problem z moim mężem, bo do niego nie wydali uaktualnień i jak widzi, że calymi dniami na kompie siedze to też sie psuje... :twisted: :twisted: :twisted:


(system) #9

Ja teraz powiem coś niepopularnego: Format C :smiley:

...A co do męża, to powiedz że uczysz się obsługi komputera w gronie extra facetów z dobrychprogramów :lol:

Pozdrawiam.


(Mysia Mysia) #10

co, męża Format C? :stuck_out_tongue: O.K. no a na poważnie - pliiiiisssssss :lol: :clever: no powiedzcie co ja mam zrobić. wszyscy se ze mnie jaja robią a ja chcę koniecznie być trendi i mieć sp2 i do tego :clever: dzialającego kompa!


(lazikar) #11

Masz przecież sterowniki na płytach cd. Przeinstaluj je. :slight_smile:


(Golden Finger) #12

Wieżę instalowałaś :o :o :smiley: :smiley:

Zamiast instalować wiarę uwierz, że dasz sobie radę :twisted:

Pozdrawiam :okulary:

Update

Zainstaluj ponownie drukarkę, aparat i kartę dzwiękową, bo to ona odpowiada za Twoją Wiarę byś słuchała z mężem muzyki z głośników swojej wieży puszczanej z komputera.

Jak napisał Lazikar, szukaj płyt od urzadzeń, które nie działają, na pewno gdzieś leżą na półce lub w szufladzie :stuck_out_tongue:


(Mysia Mysia) #13

No mówilam, ze se jaja ze mnie robią :evil: . Na tą dżwiękową nie wpadlam...Luzik. a do nero to chyba ściągnę polską wersje... Szkoda,że to tak długo trwa. To ściąganie

A do MODERATORA - nie, nie instalowałam wieŻy, ale ja z kompem mam niewiele wspólnego i zaloże się, że też z są dziedziny w których jest cienkim Bolkiem! A ortografii zawsze mialam pale i wcale nie jest mi glupio. Przynajmniej moi uczniowie nie dostają szmat za orty tylko za treść :twisted: I proszę się mnie nie czepiać, bo sie pobeczę !!


(Golden Finger) #14

(Mysia Mysia) #15

komp odkrylam całkiem niedawno i stał się dla mnie sportem extremalnym. Jutro będę działać. Znów nie będzie obiadu??? Chyba jeszcze muszę troszkę poczytać zanim sie na sp2 zdecyduję. Właściwie jak mi o tej instalce do karty przypomnieliście to już mi sie wszystko rozjaśniło. jutro to rozpykam, a jak nie to wrócę tu z płaczem. A... jeszcze jedno. po restarcie pasek narzędzi się mocno schował i nie chciał wyleźć. Ale jakoś w końcu go wypłoszyłam zza ekranu. A potem jak zrzucalam stronki z IE do paska to one mi też gdzieś znikały. Pewnikiem to coś beznadziejnie banalnego, ale ja nie wiem jak sobie dać z tym radę przy następnym podejściu do sp2. Teraz zrobiłam coś - ale pojęcia nie mam co, ze pasek wylazł jakoś. Ale co zrobić resztą - nie wiem.... Rany. Ale to wszystko fajne! :wink:

p.s. Proszę mnie nie wydać z tą "wierzą" :x


(Asterisk) #16

Tylko bardzo proszę o konkretne przedstawianie problemów.

Cytowany post ma charakter bloga i w zasadzie jest OT.

Zostaje ze względu na krótki staż Autora.