RATUNKU! Win32.Backdoor.Agent / Trojan Spy Banker CMB

Witam!

Jestem tu nowy. Na wstępie od razu musze powiedzieć że jestem komputerowym laikiem. Nie umiem nic zrobic dosie itd…

Co nieco jednak wiem, ale nie mam głowy do tego… czarna magia…

OK!

Od jakiegoś czasu mam pewien problem. Zarabiam głównie poprzez internet, tzn aukcji Allegro, Ebay itd…

Jakisczas temu przysłali mi z Ebay’a że skasowali mi hasło bo jest jakieś “third party” (nie wiem o co biega). Postąpiłem wedle instrukcji, hasło zmieniłem i ok… za kilka dni to samo… I tak od 2 miesięcy. Co zmienie hasło, mija kilka dni i mail od Ebaya… i od nowa… Szlag mnie trafia!

Zainstalowałem program AdAwareSe (lavasoft) ktpry wykrywa mi ciągle cos takiego:

Critical Objects:

Win32.Backdoor.Agent

Lokalizacje:

C:\WINDOWS\System32\wsnpoem\audio.dll

C:\WINDOWS\System32\wsnpoem\video.dll

HKEY_USERS:.DEFAULT\software\microsoft\currentversion\explorer “{f710fa10-2031-3106-8872-93a2b5c5c620}”

oraz

Tracking Cookie

Location>

C:…\Paweł\Cookies\paweł@hit.genius(2).txt

Za każdym razem nie da się tego usunąć.

Inny program SpyDoctor (tylko co ściągnięty wiec świeży) wykrywa jednak co innego (a moze to to samo…?):

Trojan Spy Banker CMB

usunąć go nie chce! Ale lokalizacje pokazuje te same co dla Backdoor Agent.

Czytałem co nieco na forach, jednak np zabawa z programem CmboFix itd to czarna magia… Zainstalowałem go, włączyłem i zawiesiło mi komputer… Nie znam języka komputerowego, zajmuję się renowacją starych aut i komputery mnie przerastają.

Bardzo proszę o pomoc… Jak się tego szitu pozbyć! Rzecz jasna bez formatowania kompa bo to dla mnie będzie tragedia…

Jako że komp był jużkilk arazy wcześniej atakowany różnymi wirusami to np nie działa mi wypalarka neroexpress i nie mam jak wszystkiego na płyty zrucić…

Kiedyśkomputer “prowadził” mi kolega spec od tego, ale wyjechał i jestem na lodzie.

POMOCY!

PS

Jakby co to mi trzeba mówić drukowanymi literami… jak dla młota!

Sprubuj zainstalowac \ ESET smart security \ Powinien rozwiazac problem. wersja 30 dniowa do pobrania

http://www.eset.pl/nod32—skuteczny-antywirus.html

Użyj SmitFraudFix wybierz opcji nr 2 , oczywiście w trybie awaryjnym i po tym - Daj log z ComboFix

Witam!

Oto (log? ) dziennik z Eset Antivirus

Dziennik skanowania

Wersja bazy sygnatur wirusów: 2682 (20071123)

Data: 2007-12-29 Godzina: 18:33:47

Skanowane dyski, foldery i pliki: C:;D:;E:\

C:\pagefile.sys - błąd podczas otwierania [4]

C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\ESET\ESET NOD32 Antivirus\Charon\CACHE.NDB - błąd podczas otwierania [4]

C:\Documents and Settings\LocalService\NTUSER.DAT - błąd podczas otwierania [4]

C:\Documents and Settings\LocalService\ntuser.dat.LOG - błąd podczas otwierania [4]

C:\Documents and Settings\LocalService\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Microsoft\Windows\UsrClass.dat - błąd podczas otwierania [4]

C:\Documents and Settings\LocalService\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Microsoft\Windows\UsrClass.dat.LOG - błąd podczas otwierania [4]

C:\Documents and Settings\Marta\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities{647ADB1F-52DF-4761-A12D-95AC3C1128E1}\Microsoft\Outlook Express\Elementy usunięte.dbx » DBX - nie zawiera zagrożeń (skanowanie wewnątrz nie zostało wykonane)

C:\Documents and Settings\Marta\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities{647ADB1F-52DF-4761-A12D-95AC3C1128E1}\Microsoft\Outlook Express\Elementy wysłane.dbx » DBX - nie zawiera zagrożeń (skanowanie wewnątrz nie zostało wykonane)

C:\Documents and Settings\Marta\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities{647ADB1F-52DF-4761-A12D-95AC3C1128E1}\Microsoft\Outlook Express\Kopie robocze.dbx » DBX - nie zawiera zagrożeń (skanowanie wewnątrz nie zostało wykonane)

C:\Documents and Settings\Marta\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities{647ADB1F-52DF-4761-A12D-95AC3C1128E1}\Microsoft\Outlook Express\Skrzynka odbiorcza.dbx » DBX - nie zawiera zagrożeń (skanowanie wewnątrz nie zostało wykonane)

C:\Documents and Settings\NetworkService\NTUSER.DAT - błąd podczas otwierania [4]

C:\Documents and Settings\NetworkService\ntuser.dat.LOG - błąd podczas otwierania [4]

C:\Documents and Settings\NetworkService\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Microsoft\Windows\UsrClass.dat - błąd podczas otwierania [4]

C:\Documents and Settings\NetworkService\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Microsoft\Windows\UsrClass.dat.LOG - błąd podczas otwierania [4]

C:\Documents and Settings\Paweł\NTUSER.DAT - błąd podczas otwierania [4]

C:\Documents and Settings\Paweł\NTUSER.DAT.LOG - błąd podczas otwierania [4]

C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\pulpit 2007\Re_ Bremsen fur Fiat 850 Spezial _ Spider.eml » MIME - nie zawiera zagrożeń (skanowanie wewnątrz nie zostało wykonane)

C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\pulpit 2007\pulpit 2006\stronki z pulpitu pawła\aawsepersonal.exe » WISE » Ad-Aware SE default.ask » ZIP » arrow1.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\pulpit 2007\pulpit 2006\stronki z pulpitu pawła\aawsepersonal.exe » WISE » Ad-Aware SE default.ask » ZIP » arrow2.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\pulpit 2007\pulpit 2006\stronki z pulpitu pawła\aawsepersonal.exe » WISE » Ad-Aware SE default.ask » ZIP » bck1.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\pulpit 2007\pulpit 2006\stronki z pulpitu pawła\aawsepersonal.exe » WISE » Ad-Aware SE default.ask » ZIP » bck2.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\pulpit 2007\pulpit 2006\stronki z pulpitu pawła\aawsepersonal.exe » WISE » Ad-Aware SE default.ask » ZIP » bt11.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\pulpit 2007\pulpit 2006\stronki z pulpitu pawła\aawsepersonal.exe » WISE » Ad-Aware SE default.ask » ZIP » bt12.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\pulpit 2007\pulpit 2006\stronki z pulpitu pawła\aawsepersonal.exe » WISE » Ad-Aware SE default.ask » ZIP » bt13.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\pulpit 2007\pulpit 2006\stronki z pulpitu pawła\aawsepersonal.exe » WISE » Ad-Aware SE default.ask » ZIP » bt21.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\pulpit 2007\pulpit 2006\stronki z pulpitu pawła\aawsepersonal.exe » WISE » Ad-Aware SE default.ask » ZIP » bt22.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\pulpit 2007\pulpit 2006\stronki z pulpitu pawła\aawsepersonal.exe » WISE » Ad-Aware SE default.ask » ZIP » bt23.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\pulpit 2007\pulpit 2006\stronki z pulpitu pawła\aawsepersonal.exe » WISE » Ad-Aware SE default.ask » ZIP » bt31.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\pulpit 2007\pulpit 2006\stronki z pulpitu pawła\aawsepersonal.exe » WISE » Ad-Aware SE default.ask » ZIP » bt32.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\pulpit 2007\pulpit 2006\stronki z pulpitu pawła\aawsepersonal.exe » WISE » Ad-Aware SE default.ask » ZIP » bt33.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\pulpit 2007\pulpit 2006\stronki z pulpitu pawła\aawsepersonal.exe » WISE » Ad-Aware SE default.ask » ZIP » bt41.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\pulpit 2007\pulpit 2006\stronki z pulpitu pawła\aawsepersonal.exe » WISE » Ad-Aware SE default.ask » ZIP » bt42.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\pulpit 2007\pulpit 2006\stronki z pulpitu pawła\aawsepersonal.exe » WISE » Ad-Aware SE default.ask » ZIP » bt43.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\pulpit 2007\pulpit 2006\stronki z pulpitu pawła\aawsepersonal.exe » WISE » Ad-Aware SE default.ask » ZIP » bt51.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\pulpit 2007\pulpit 2006\stronki z pulpitu pawła\aawsepersonal.exe » WISE » Ad-Aware SE default.ask » ZIP » bt52.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\pulpit 2007\pulpit 2006\stronki z pulpitu pawła\aawsepersonal.exe » WISE » Ad-Aware SE default.ask » ZIP » bt53.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\pulpit 2007\pulpit 2006\stronki z pulpitu pawła\aawsepersonal.exe » WISE » Ad-Aware SE default.ask » ZIP » bt61.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\pulpit 2007\pulpit 2006\stronki z pulpitu pawła\aawsepersonal.exe » WISE » Ad-Aware SE default.ask » ZIP » bt62.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\pulpit 2007\pulpit 2006\stronki z pulpitu pawła\aawsepersonal.exe » WISE » Ad-Aware SE default.ask » ZIP » checkbox1.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\pulpit 2007\pulpit 2006\stronki z pulpitu pawła\aawsepersonal.exe » WISE » Ad-Aware SE default.ask » ZIP » checkbox2.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\pulpit 2007\pulpit 2006\stronki z pulpitu pawła\aawsepersonal.exe » WISE » Ad-Aware SE default.ask » ZIP » checkbox3.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\pulpit 2007\pulpit 2006\stronki z pulpitu pawła\aawsepersonal.exe » WISE » Ad-Aware SE default.ask » ZIP » checkbox4.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\pulpit 2007\pulpit 2006\stronki z pulpitu pawła\aawsepersonal.exe » WISE » Ad-Aware SE default.ask » ZIP » default.skn - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\pulpit 2007\pulpit 2006\stronki z pulpitu pawła\aawsepersonal.exe » WISE » Ad-Aware SE default.ask » ZIP » defbtn1.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\pulpit 2007\pulpit 2006\stronki z pulpitu pawła\aawsepersonal.exe » WISE » Ad-Aware SE default.ask » ZIP » defbtn2.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\pulpit 2007\pulpit 2006\stronki z pulpitu pawła\aawsepersonal.exe » WISE » Ad-Aware SE default.ask » ZIP » defbtn3.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\pulpit 2007\pulpit 2006\stronki z pulpitu pawła\aawsepersonal.exe » WISE » Ad-Aware SE default.ask » ZIP » glyph1.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\pulpit 2007\pulpit 2006\stronki z pulpitu pawła\aawsepersonal.exe » WISE » Ad-Aware SE default.ask » ZIP » glyph2.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\pulpit 2007\pulpit 2006\stronki z pulpitu pawła\aawsepersonal.exe » WISE » Ad-Aware SE default.ask » ZIP » glyph3.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\pulpit 2007\pulpit 2006\stronki z pulpitu pawła\aawsepersonal.exe » WISE » Ad-Aware SE default.ask » ZIP » glyph4.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\pulpit 2007\pulpit 2006\stronki z pulpitu pawła\aawsepersonal.exe » WISE » Ad-Aware SE default.ask » ZIP » glyph5.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\pulpit 2007\pulpit 2006\stronki z pulpitu pawła\aawsepersonal.exe » WISE » Ad-Aware SE default.ask » ZIP » glyph6.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\pulpit 2007\pulpit 2006\stronki z pulpitu pawła\aawsepersonal.exe » WISE » Ad-Aware SE default.ask » ZIP » glyph7.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\pulpit 2007\pulpit 2006\stronki z pulpitu pawła\aawsepersonal.exe » WISE » Ad-Aware SE default.ask » ZIP » main.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\pulpit 2007\pulpit 2006\stronki z pulpitu pawła\aawsepersonal.exe » WISE » Ad-Aware SE default.ask » ZIP » preview.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\pulpit 2007\pulpit 2006\stronki z pulpitu pawła\aawsepersonal.exe » WISE » Ad-Aware SE default.ask » ZIP » sprite1.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\pulpit 2007\pulpit 2006\stronki z pulpitu pawła\aawsepersonal.exe » WISE » Ad-Aware SE default.ask » ZIP » tab1.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\pulpit 2007\pulpit 2006\stronki z pulpitu pawła\aawsepersonal.exe » WISE » Ad-Aware SE default.ask » ZIP » tab2.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\pulpit 2007\pulpit 2006\stronki z pulpitu pawła\Odp_ Fiat 127 — części Gdańsk.eml » MIME - nie zawiera zagrożeń (skanowanie wewnątrz nie zostało wykonane)

C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\pulpit 2007\pulpit 2006\stronki z pulpitu pawła\Re_ patched.eml » MIME - nie zawiera zagrożeń (skanowanie wewnątrz nie zostało wykonane)

C:\Documents and Settings\Paweł\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities{CBBCB7EA-6F87-48F3-8B84-5B9738474E40}\Microsoft\Outlook Express\Ebay.it.dbx » DBX - nie zawiera zagrożeń (skanowanie wewnątrz nie zostało wykonane)

C:\Documents and Settings\Paweł\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities{CBBCB7EA-6F87-48F3-8B84-5B9738474E40}\Microsoft\Outlook Express\Elementy wysłane.dbx » DBX - nie zawiera zagrożeń (skanowanie wewnątrz nie zostało wykonane)

C:\Documents and Settings\Paweł\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities{CBBCB7EA-6F87-48F3-8B84-5B9738474E40}\Microsoft\Outlook Express\HRIBAR & OTROCI.dbx » DBX - nie zawiera zagrożeń (skanowanie wewnątrz nie zostało wykonane)

C:\Documents and Settings\Paweł\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities{CBBCB7EA-6F87-48F3-8B84-5B9738474E40}\Microsoft\Outlook Express\Kopie robocze.dbx » DBX - nie zawiera zagrożeń (skanowanie wewnątrz nie zostało wykonane)

C:\Documents and Settings\Paweł\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities{CBBCB7EA-6F87-48F3-8B84-5B9738474E40}\Microsoft\Outlook Express\Skrzynka odbiorcza.dbx » DBX - nie zawiera zagrożeń (skanowanie wewnątrz nie zostało wykonane)

C:\Documents and Settings\Paweł\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities{CBBCB7EA-6F87-48F3-8B84-5B9738474E40}\Microsoft\Outlook Express\Spam.dbx » DBX - nie zawiera zagrożeń (skanowanie wewnątrz nie zostało wykonane)

C:\Documents and Settings\Paweł\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities{CBBCB7EA-6F87-48F3-8B84-5B9738474E40}\Microsoft\Outlook Express\wysłane II.dbx » DBX - nie zawiera zagrożeń (skanowanie wewnątrz nie zostało wykonane)

C:\Documents and Settings\Paweł\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Microsoft\Windows\UsrClass.dat - błąd podczas otwierania [4]

C:\Documents and Settings\Paweł\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Microsoft\Windows\UsrClass.dat.LOG - błąd podczas otwierania [4]

C:\Documents and Settings\Paweł\Ustawienia lokalne\Temporary Internet Files\Content.IE5\015SVU29\wzory[1].zip » ZIP » WZORY/Akryl/1018.gif - uszkodzone archiwum

C:\Documents and Settings\Paweł\Ustawienia lokalne\Temporary Internet Files\Content.IE5\65SVILM5\colraiser[1].zip » ZIP » IMG_2225.JPG - uszkodzone archiwum

C:\Documents and Settings\Paweł\Ustawienia lokalne\Temporary Internet Files\Content.IE5\VIKFVHKH\haber[1].js » MIME - nie zawiera zagrożeń (skanowanie wewnątrz nie zostało wykonane)

C:\Program Files\Ahead\Nero\Cdi\CDI_VCD.CFG » MIME - nie zawiera zagrożeń (skanowanie wewnątrz nie zostało wykonane)

C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware SE Personal\Skins\Ad-Aware SE default.ask » ZIP » Ad-Aware SE Default.skn - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware SE Personal\Skins\Ad-Aware SE default.ask » ZIP » arrow1.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware SE Personal\Skins\Ad-Aware SE default.ask » ZIP » arrow2.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware SE Personal\Skins\Ad-Aware SE default.ask » ZIP » bck1.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware SE Personal\Skins\Ad-Aware SE default.ask » ZIP » bt11.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware SE Personal\Skins\Ad-Aware SE default.ask » ZIP » bt12.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware SE Personal\Skins\Ad-Aware SE default.ask » ZIP » bt13.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware SE Personal\Skins\Ad-Aware SE default.ask » ZIP » bt21.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware SE Personal\Skins\Ad-Aware SE default.ask » ZIP » bt22.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware SE Personal\Skins\Ad-Aware SE default.ask » ZIP » bt23.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware SE Personal\Skins\Ad-Aware SE default.ask » ZIP » bt31.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware SE Personal\Skins\Ad-Aware SE default.ask » ZIP » bt32.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware SE Personal\Skins\Ad-Aware SE default.ask » ZIP » bt33.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware SE Personal\Skins\Ad-Aware SE default.ask » ZIP » bt41.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware SE Personal\Skins\Ad-Aware SE default.ask » ZIP » bt42.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware SE Personal\Skins\Ad-Aware SE default.ask » ZIP » bt43.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware SE Personal\Skins\Ad-Aware SE default.ask » ZIP » bt51.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware SE Personal\Skins\Ad-Aware SE default.ask » ZIP » bt52.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware SE Personal\Skins\Ad-Aware SE default.ask » ZIP » bt53.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware SE Personal\Skins\Ad-Aware SE default.ask » ZIP » bt61.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware SE Personal\Skins\Ad-Aware SE default.ask » ZIP » bt62.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware SE Personal\Skins\Ad-Aware SE default.ask » ZIP » checkbox1.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware SE Personal\Skins\Ad-Aware SE default.ask » ZIP » checkbox2.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware SE Personal\Skins\Ad-Aware SE default.ask » ZIP » checkbox3.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware SE Personal\Skins\Ad-Aware SE default.ask » ZIP » checkbox4.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware SE Personal\Skins\Ad-Aware SE default.ask » ZIP » defbtn1.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware SE Personal\Skins\Ad-Aware SE default.ask » ZIP » defbtn2.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware SE Personal\Skins\Ad-Aware SE default.ask » ZIP » defbtn3.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware SE Personal\Skins\Ad-Aware SE default.ask » ZIP » glyph1.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware SE Personal\Skins\Ad-Aware SE default.ask » ZIP » glyph2.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware SE Personal\Skins\Ad-Aware SE default.ask » ZIP » glyph3.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware SE Personal\Skins\Ad-Aware SE default.ask » ZIP » glyph4.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware SE Personal\Skins\Ad-Aware SE default.ask » ZIP » glyph5.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware SE Personal\Skins\Ad-Aware SE default.ask » ZIP » glyph6.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware SE Personal\Skins\Ad-Aware SE default.ask » ZIP » glyph7.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware SE Personal\Skins\Ad-Aware SE default.ask » ZIP » main.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware SE Personal\Skins\Ad-Aware SE default.ask » ZIP » preview.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware SE Personal\Skins\Ad-Aware SE default.ask » ZIP » sprite1.bmp - błąd — plik chroniony hasłem

C:\Program Files\Real\RealPlayer\browserrecord\chrome.manifest » MIME - nie zawiera zagrożeń (skanowanie wewnątrz nie zostało wykonane)

C:\Program Files\XviD\UninstXviD.exe » UPX v12_m2 » NSIS - nieprawidłowe archiwum

C:\Program Files\XviD\UninstXviD.exe » NSIS - nieprawidłowe archiwum

C:\RECYCLER\S-1-5-21-854245398-2025429265-725345543-1004\Dc345.eml » MIME - nie zawiera zagrożeń (skanowanie wewnątrz nie zostało wykonane)

C:\RECYCLER\S-1-5-21-854245398-2025429265-725345543-1004\Dc398.eml » MIME - nie zawiera zagrożeń (skanowanie wewnątrz nie zostało wykonane)

C:\WINDOWS\IEPatchUninstall.log » MIME - nie zawiera zagrożeń (skanowanie wewnątrz nie zostało wykonane)

C:\WINDOWS$NtUninstallKB824141$\user32.dll - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB824141$\win32k.sys - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB826939$\accwiz.exe - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB826939$\crypt32.dll - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB826939$\cryptsvc.dll - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB826939$\hh.exe - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB826939$\hhctrl.ocx - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB826939$\hhsetup.dll - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB826939$\html32.cnv - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB826939$\itss.dll - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB826939$\locator.exe - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB826939$\magnify.exe - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB826939$\migwiz.exe - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB826939$\mrxsmb.sys - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB826939$\msconv97.dll - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB826939$\narrator.exe - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB826939$\newdev.dll - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB826939$\ntdll.dll - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB826939$\ntkrnlpa.exe - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB826939$\ntoskrnl.exe - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB826939$\ole32.dll - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB826939$\osk.exe - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB826939$\pchshell.dll - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB826939$\raspptp.sys - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB826939$\rpcrt4.dll - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB826939$\rpcss.dll - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB826939$\shell32.dll - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB826939$\shmedia.dll - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB826939$\srrstr.dll - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB826939$\srv.sys - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB826939$\sysmain.sdb - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB826939$\user32.dll - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB826939$\win32k.sys - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB826939$\winsrv.dll - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB826939$\zipfldr.dll - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB828035$\msgsvc.dll - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB828035$\wkssvc.dll - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB835732$\callcont.dll - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB835732$\cmdevtgprov.dll - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB835732$\evtgprov.dll - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB835732$\gdi32.dll - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB835732$\h323.tsp - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB835732$\h323msp.dll - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB835732$\helpctr.exe - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB835732$\ipnathlp.dll - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB835732$\lsasrv.dll - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB835732$\mf3216.dll - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB835732$\msasn1.dll - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB835732$\msgina.dll - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB835732$\mst120.dll - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB835732$\netapi32.dll - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB835732$\nmcom.dll - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB835732$\rtcdll.dll - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallKB835732$\schannel.dll - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallQ828026$\msdxm.ocx - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS$NtUninstallQ828026$\wmpcore.dll - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS\Prefetch\AUTORUN.EXE-055703AF.pf - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS\system32\ntos.exe - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS\system32\config\default - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS\system32\config\default.LOG - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS\system32\config\SAM - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS\system32\config\SAM.LOG - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS\system32\config\SECURITY - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS\system32\config\SECURITY.LOG - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS\system32\config\software - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS\system32\config\software.LOG - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS\system32\config\system - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS\system32\config\system.LOG - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS\system32\wsnpoem\audio.dll - błąd podczas otwierania [4]

C:\WINDOWS\system32\wsnpoem\video.dll - błąd podczas otwierania [4]

E:\MAGAZYN\Marta\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities{647ADB1F-52DF-4761-A12D-95AC3C1128E1}\Microsoft\Outlook Express\dzieci.dbx » DBX - nie zawiera zagrożeń (skanowanie wewnątrz nie zostało wykonane)

E:\MAGAZYN\Marta\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities{647ADB1F-52DF-4761-A12D-95AC3C1128E1}\Microsoft\Outlook Express\Elementy usunięte.dbx » DBX - nie zawiera zagrożeń (skanowanie wewnątrz nie zostało wykonane)

E:\MAGAZYN\Marta\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities{647ADB1F-52DF-4761-A12D-95AC3C1128E1}\Microsoft\Outlook Express\Elementy wysłane.dbx » DBX - nie zawiera zagrożeń (skanowanie wewnątrz nie zostało wykonane)

E:\MAGAZYN\Marta\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities{647ADB1F-52DF-4761-A12D-95AC3C1128E1}\Microsoft\Outlook Express\Skrzynka odbiorcza.dbx » DBX - nie zawiera zagrożeń (skanowanie wewnątrz nie zostało wykonane)

E:\MAGAZYN\Paweł\Ustawienia lokalne\Temp\LSInstall.log » MIME - nie zawiera zagrożeń (skanowanie wewnątrz nie zostało wykonane)

E:\MAGAZYN\Paweł\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities{CBBCB7EA-6F87-48F3-8B84-5B9738474E40}\Microsoft\Outlook Express\124.dbx » DBX - nie zawiera zagrożeń (skanowanie wewnątrz nie zostało wykonane)

E:\MAGAZYN\Paweł\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities{CBBCB7EA-6F87-48F3-8B84-5B9738474E40}\Microsoft\Outlook Express\Ebay.it.dbx » DBX - nie zawiera zagrożeń (skanowanie wewnątrz nie zostało wykonane)

E:\MAGAZYN\Paweł\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities{CBBCB7EA-6F87-48F3-8B84-5B9738474E40}\Microsoft\Outlook Express\Elementy wysłane.dbx » DBX - nie zawiera zagrożeń (skanowanie wewnątrz nie zostało wykonane)

E:\MAGAZYN\Paweł\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities{CBBCB7EA-6F87-48F3-8B84-5B9738474E40}\Microsoft\Outlook Express\HRIBAR & OTROCI.dbx » DBX - nie zawiera zagrożeń (skanowanie wewnątrz nie zostało wykonane)

E:\MAGAZYN\Paweł\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities{CBBCB7EA-6F87-48F3-8B84-5B9738474E40}\Microsoft\Outlook Express\Kopie robocze.dbx » DBX - nie zawiera zagrożeń (skanowanie wewnątrz nie zostało wykonane)

E:\MAGAZYN\Paweł\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities{CBBCB7EA-6F87-48F3-8B84-5B9738474E40}\Microsoft\Outlook Express\Skrzynka odbiorcza.dbx » DBX - nie zawiera zagrożeń (skanowanie wewnątrz nie zostało wykonane)

E:\MAGAZYN\Paweł\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities{CBBCB7EA-6F87-48F3-8B84-5B9738474E40}\Microsoft\Outlook Express\wysłane II.dbx » DBX - nie zawiera zagrożeń (skanowanie wewnątrz nie zostało wykonane)

E:\stronki z pulpitu pawła\Odp_ Fiat 127 — części Gdańsk.eml » MIME - nie zawiera zagrożeń (skanowanie wewnątrz nie zostało wykonane)

E:\stronki z pulpitu pawła\Re_ patched.eml » MIME - nie zawiera zagrożeń (skanowanie wewnątrz nie zostało wykonane)

Liczba przeskanowanych obiektów: 261933

Liczba znalezionych zagrożeń: 0

Godzina zakończenia: 19:22:37 Całkowity czas skanowania: 2930 s (00:48:50)

Uwagi:

[4] Nie można otworzyć obiektu. Może on być używany przez inną aplikację lub system operacyjny.

Nic z tego nie jarzę…

Tamtych Combofixów nie umiem używać… Jak go otwieram to siewiesza komputer…

Pozdrawiam

Użyj SmitFraudFix wybierz opcji nr 2 ???

Mówiąc szczerze to raczej kiszka z tym programem…

Nic nie wykrył… chyba… a AdAwareSE teraz wykrywa nie 4 a już 13 takich wirusów. Ja sie potnę!

Zrobiłę, tak jak napisane na strone było.

Oto zawartość tego pliku Rapport.txt co pozostał po wywalaniu wirusów.

SmitFraudFix v2.274


Scan done at 23:55:33.09, 2007-12-29

Run from C:\Documents and Settings\Paweł\Pulpit\smitfraudfix\SmitfraudFix

OS: Microsoft Windows XP [Wersja 5.1.2600] - Windows_NT

The filesystem type is NTFS

Fix run in safe mode


»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» Process


C:\WINDOWS\System32\smss.exe

C:\WINDOWS\system32\csrss.exe

C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe

C:\WINDOWS\system32\services.exe

C:\WINDOWS\system32\lsass.exe

C:\WINDOWS\system32\svchost.exe

C:\WINDOWS\system32\svchost.exe

C:\Program Files\Spyware Doctor\svcntaux.exe

C:\WINDOWS\explorer.exe

C:\WINDOWS\System32\cmd.exe

C:\WINDOWS\System32\wbem\wmiprvse.exe


»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» hosts



»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» C:\



»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» C:\WINDOWS



»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» C:\WINDOWS\system



»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» C:\WINDOWS\Web



»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» C:\WINDOWS\system32



»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» C:\Documents and Settings\Paweł



»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» C:\Documents and Settings\Paweł\Application Data



»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» Start Menu



»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» C:\DOCUME~1\PAWE~1\Ulubione



»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» Desktop



»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» C:\Program Files 



»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» Corrupted keys



»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» Desktop Components




»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» IEDFix
!Attention, following keys are not inevitably infected!


IEDFix.exe by S!Ri



»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» Sharedtaskscheduler
!Attention, following keys are not inevitably infected!


SrchSTS.exe by S!Ri

Search SharedTaskScheduler's .dll



»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» AppInit_DLLs
!Attention, following keys are not inevitably infected!


[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Windows]

"AppInit_DLLs"=""



»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» Winlogon.System
!Attention, following keys are not inevitably infected!


[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon]

"System"=""



»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» Rustock




»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» DNS


HKLM\SYSTEM\CCS\Services\Tcpip\..\{4F3CD39F-E78A-4019-8882-C82E4476EAF0}: NameServer=192.168.0.1,212.77.102.200

HKLM\SYSTEM\CS1\Services\Tcpip\..\{4F3CD39F-E78A-4019-8882-C82E4476EAF0}: NameServer=192.168.0.1,212.77.102.200

HKLM\SYSTEM\CS3\Services\Tcpip\..\{4F3CD39F-E78A-4019-8882-C82E4476EAF0}: NameServer=192.168.0.1,212.77.102.200



»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» Scanning for wininet.dll infection



»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» End


[/code]

Ja z tego nic nie jarzę… a wirusy nadal są…

I jeszcze jeden log z ComboFixa… tym razem wyraźnie pokazuje niezeskanowane ukryte pliki:

Pobierz program SDFix

No i chyba się udało…! Nie za pierwszym ale za drugim razem SDFix wypluł że wsnpoem i ntos zsotały deleted…! No to niby klawo! I AdAwareSE nic jużnie wykrywa… Że aż nie wierzę! Co prawda wynalazł jeszcze jakiegoś cookie genius coś tam ale go usunąłem ręcznie i zobaczymy…

Oto raport z SDFix:

Normal Mode:

Checking Files: 


Trojan Files Found:


C:\WINDOWS\system32\cmds.txt - Deleted

C:\WINDOWS\system32\cs.dat - Deleted

C:\WINDOWS\system32\rc.dat - Deleted

C:\WINDOWS\system32\ntos.exe - Deleted

C:\WINDOWS\system32\wsnpoem\audio.dll - Deleted

C:\WINDOWS\system32\wsnpoem\video.dll - Deleted




Folder C:\WINDOWS\system32\wsnpoem - Removed


Removing Temp Files...


ADS Check:


C:\WINDOWS

No streams found. 


C:\WINDOWS\system32

No streams found. 


C:\WINDOWS\system32\svchost.exe

No streams found.


C:\WINDOWS\system32\ntoskrnl.exe

No streams found.




                                 Final Check:


catchme 0.3.1333.2 W2K/XP/Vista - rootkit/stealth malware detector by Gmer, http://www.gmer.net

Rootkit scan 2007-12-30 02:53:08

Windows 5.1.2600 Dodatek Service Pack. 1 NTFS


scanning hidden processes ...


scanning hidden services & system hive ...


scanning hidden registry entries ...


[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\MenuOrder\Favorites\A\1\5\1c]

"Order"=hex:08,00,00,00,02,00,00,00,b8,01,00,00,01,00,00,00,04,00,00,00,8c,..


scanning hidden files ...


scan completed successfully

hidden processes: 0

hidden services: 0

hidden files: 0



Remaining Services:

------------------




Authorized Application Key Export:


[HKEY_LOCAL_MACHINE\system\currentcontrolset\services\sharedaccess\parameters\firewallpolicy\standardprofile\authorizedapplications\list]


[HKEY_LOCAL_MACHINE\system\currentcontrolset\services\sharedaccess\parameters\firewallpolicy\domainprofile\authorizedapplications\list]


Remaining Files:

---------------


File Backups: - C:\SDFix\backups\backups.zip


Files with Hidden Attributes:


Fri 20 Sep 2002 1,511,453 ...H. --- "C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe"

Tue 22 Nov 2005 1,166,848 A..H. --- "C:\Documents and Settings\Marta\Pulpit\przedszkole i gazetka\~WRL0003.tmp"

Tue 22 Nov 2005 1,166,848 A..H. --- "C:\Documents and Settings\Marta\Pulpit\przedszkole i gazetka\~WRL1446.tmp"


Finished!

Oraz log z ComboFix:

SDFix: Version 1.120

Run by Paweł on 2007-12-30 at 02:50

Microsoft Windows XP [Wersja 5.1.2600]

Running From: C:\SDFix

Safe Mode:

Checking Services:

Restoring Windows Registry Values

Restoring Windows Default Hosts File

Rebooting…

No to w takim rzie czekam na odpowiedź… czy mój komp jest już czysty czy jeszcze jakiś syf tam siedzi…!

Czy mogę już spokojnie wejść na witrynęmojego banku i sprawdzićzawartość konta…? Czy w końcu przestaną mi wywalać hasła na Ebay’u…?

Pozdrawiam

Ja nie wiem po co te logi…

Jak wiem że mam syf to:

Ad-Aware, później SmitFraudFlix-I śmiga.

Jeśli użyłeś tego co Ci koledzy doradzali, to tak.

Hmmm… Ja te logi wstawiam bo mnie o to proszą… Mówię, ze jestem kołek w komputerach choć dziś sam sobie nie wierzę, że sam (choć prowadzony za rękę) cokolwiek w komputerze ruszyłem! Wow! I nie pogryzło mnie… :wink:

Wiec jest niby czysto! Nie ma już Backdoor Agenta! Super! Jednak AdAwareSE jeszcze mnie nęka jedną rzeczą, a dokładniej rzecz biorąc AdAwareSE wykrywa ciągle jeszcze takie coś:

Tracking cookie

Data Miner

IECache Entry

0 Bytes

C:…\Paweł\Cookies\paweł@hit.gemius[1].txt

Co to jest…? Za każdym razem go usuwam i po restarcie kompa program go wykrywa jako “critical object”

Czy to jakaś pozostałość po tamtym wirusie czy jak…?

Powinno być OK, a to co Tobie wykrywa to “ciasteczka”, każdy je ma codziennie :wink:

WIELKIE, SUPERWIELKIE DZIĘKI! !!

Nigdy bym sobie nie dał rady z tym świństwem! Nawet pojęcia nie miałem, że takie programy istnieją! Dzięki też za wyrozumiałość i cierpliwość w prowadzeniu mnie za rękę! Super! Komp czysty jak łza! Z Ebaya nic nie wraca… Hasło jak ta lala. Gdyby nie Ebay to nawet nie wiedziałbym, że mam takiego syfa!

Wszystkim samych sukcesów i pełnej kabzy w Nowym Roku życzę!

Pozdrawiam i raz jeszcze bardzo dziękuję za pomoc.

ARCHICAR