Razer DeathAdder - 4 i 5 przycisk w grach

pytanie kieruje wylacznie do osob ktore zetknely sie z ta mysza.

jakie akcje przypisac czwartemu i piatemu przyciskowi w DeathAdderze aby gry wykrywaly ich klikniecia w swoich menu konfiguracji?

Np. skok, 2x zoom, ciche chodzenie lub coś dałem przykład z Counter-Strike.

nie nie nie

chodzi mi o ustawienie w sterownikach tych przyciskow

tu -> beztytuuzj7.jpg

przy takim ustawieniu jak na obrazku klikniecie w menu ustawien klawiszy w grze nic nie daje

Ja nic nie ustawiałem i tak wygodnie a jak w grze brałem to działały.

u mnie w x750 można jako 4 i 5 przycisk ustawić dowolny klawisz klawiatury więc problemu nie ma u ciebie tak nie można ??

nie rozumiem chyba albo ty nie rozumiesz o co mi chodzi

moge przypisac przeciez dowolny klawisz a nawet jakies macro do 4 czy 5 przycisku myszy ale nawet gdy to zrobie to w grze probuje ustawic akcje np. nastepna bron do 4 przycisku i gdy go wciskam to nic sie nie dzieje, gra nie reaguje

probowalem juz z kilkoma tytulami i jest to samo czyli cos jest do ustawienia w sterach

To bardzo dziwne, mi wszystko działa w ustawieniach gry. Po prostu przyporządkuj te akcje do jakiś nieużywanych klawiszy klawiatury, a potem przyciski myszy do tych klawiszy. :? Mam tą myszkę od dzisiaj. Jest naprawdę fantastyczna, ale to nieistotne. W ustawieniach (screen podał już kolega) można przyporządkować przyciski tylko do określonych komand i klawiszy klawiatury. Gram w CSS i chciałbym, żeby np button 5 działał jak 2 kliknięcia PPM. Może jest do tego jakiś program? Hmm a może da się to zrobić za pomocą bindu? #-o

czytalem na forum razera o tej myszce i sporo osob zglasza problemy wlasnie z tymi przyciskami

ogolnie rzecz biorac powodem tego jest prawdopodobnie wylaczenie UAC w viscie lub jakiejs innej uslugi - ja wlasnie mam sporo powylaczanych

nie zamierzam wlaczac UAC wiec chyba sie obejde jakos bez tych przyciskow

razer ten problem olal i nie wypusci patcha zadnego, szkoda

poza tym mysz jest super