Razer Diamonback vs Logitech mx510

witam która według was z tych dwóch myszek Razer Diamonback vs Logitech mx510 jest lepsza ? Niech wypowiedzą się gracze którzy maja te myszki… slyszalem ze w razerze niewygodnie sa porozmieszczane przyciski >? piszcie

Dobra nie będę ściemniał, że mam obydwie myszki ale trzymałem obydwie w dłoni u musze przyznać, Razorek ma faktycznie coś nie tak umieszczone te przyciski :slight_smile: Za to Logitech bardzo mi fajnie w dłoni leżał :stuck_out_tongue:

Mój kolega ma Logitech mx510 fajnie sie na niej gra ale nie lubie zabardzo “dużych” myszek. Ja tam wole Logitech MediaPlay Cordless Mouse :wink:

Patrz tu --> http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=19306

Mx510 mam -> Stara ale jara :slight_smile: Dobra dla prac biurowych i grania choć troche za cięzka - troche bawienia się i wyjmujemy ciężarki wtedy jest spoko.

Dimondback: Leży znacznie gorzej niż mx510 ale ma znacznie lepszą precyzję… Klawisze, dyskusja nadal trwa osobiście mi nie przeszkadzają…

Tylko do grania to Dimondback… ale jak chcesz jeszcze troche po necie łaźić to bierz 510… ew. 518 :slight_smile: