Razer Imperator Systray - wysokie użycie CPU

Jestem nieszczęśliwym, a przede wszystkim wkurzonym, posiadaczem myszki Razer Imperator. Posiadam ją od kilku miesięcy i niestety nie do końca działa tak jak powinna. Czasami się zawiesza i w takiej sytuacji trzeba wyciągnąć i ponownie włożyć kabelek do USB. Myślałem, że mogą być winne temu sterowniki. No i tutaj zaczynają się jeszcze większe schody. Producent wydał niedawno do niej nowe sterowniki - oznaczone numerem 2.01 - jednak nie wiedzieć czemu, nie chcą one działać na moim komputerze. Gdy klikam dwukrotnie w ikonkę w trayu, program do konfiguracji zaczyna się wczytywać, jednak po dojściu do 100%, zamiast okna programu pojawia się błąd, informujący, że program przestał działać. Zainstalowałem więc wersje 2.00, jednak te sterowniki również sprawiają problemy - tym razem chodzi o zużycie CPU - Razer Imperator Systray przez cały czas zużywa 25% CPU, co jest niedopuszczalne - zwłaszcza, że posiadam 4 rdzenie pracujące z częstotliwością 3 GHz. Mam zainstalowany Windows 7 Ultimate x64. Bardzo proszę o pomoc.

przechwytywanieqq.jpg