Razer Lycosa - problem

Witam

Mam taki dziwny problem. Ponieważ jestem lewo ręczny gram w Csa na strzałkach ;/ i mam problem taki jak trzymam 2 klawisze na raz np. prosto i w lewo i wtedy chce podskoczyć używając klawisza 0 (ins) bo ten mam naciśnięty to nie skacze a naciskając spacje wtedy działa. Jedynie gdy trzymam strzałkę do przodu i naciskam 0 (ins) wtedy działa przy 2 klawiszach już nie ;/ Mam nadzieje że ktoś zrozumie o co mi chodzi i mi pomoże. Tylko nie piszcie żebym zmienił ustawienia jak gram :stuck_out_tongue: Z góry dziękuje i pozdrawiam.

No cóż, niektóre klawiatury, mają limit wciśnietych na raz klawiszy. Topowe klawy dla graczy mają nawet do 7, a zwykłe, klawy z hipermarketu najczęściej 3. Jeśli jeszcze słyszysz wtedy piśnięcie z speakera w kompie, to możesz mieć pewność, że to to. Jeśli to nie to spróbuj zrobić reinstalke csa. Usuń całego steama i cały jego katalog i zainstaluj ponownie. To samo zrób ze sterami od Lycosy. Sprawdź też czy nie ma już nowszej wersji na stronie producenta.

Nie wiem co jeszcze mógłbym ci poradzić, ale na moje oko to jest problem z configiem csa. Napisz jeszcze czy mówisz o 1.6 czy sourcie?

To chodzi o 1.6 i nie ma tego dźwięku bo tak jak pisałem to jak robię tak samo tyle że zamiast 0(ins) używam spacji to nie ma tego problemu ;/ i nie wiem czemu tak się dzieje ;/

Myślę, że to na raczej na pewno problem z configiem. Spróbuj też podłaczyć jakąś inną klawę na chwilę i sprawdź czy wtedy też się tak dzieje.

Pisałem też o tym na stronie razera tyle że Polskiej i z tego co się dowiedziałem to już tak jest że w niektórych klawiaturach tak jest, koleś mi odpowiedział że ten sam problem ma z Logitech UltraX Flat i to już jest tak ustawione w tych klawiaturach. Kombinacja strzałka w górę + lewo/prawo + 0 (ins) nie działa. Trudno jakoś sobie z tym radzę. Wielkie dzięki za pomoc.