RBR Videoclip

Witam wszystkich i zapraszam do obejrzenia mojego pierwszego videoclip`u z gry Richard Burns Rally.

Prosze o ocene = krytyka konstruktywna mile widziana :slight_smile:

W niedalekiej przyszlosci moze “stworze” strone w klipami z gier i nie tylko z RBR`a … wiec moze ktos ma chec wspolnej tworczosci na sieci w postaci autora newsow , tapet lub cos w podobie do strony.

Zapraszam do ogladania i komentowania …

Oto link :

http://interraw.net.pl/~shane54/subaru%20drift%20dance.wmv

Ja sobie odpuszczę. :evil:

Plik 27,5 MB , prędkość pobierania 1,2 kB/s (szybkie pobieranie Opery), czas ok. 7 godz.

Czesc

Myslalem ze to tylko ja mam taki wolny transfar ale widze ze tak jest tez u innych. :stuck_out_tongue:

Wrzuć to może na jakiś szybszy serwer :slight_smile: Download Speed - 7 kb/s

nie chce mi się czekać aż to się ściągnie :smiley:

Nic na ta chwila nie poradze , ze transfer taki … darmowy hosting :slight_smile: to i takie rezultaty … a moze ktos z Was moze polecic jakis dobry serwer ? byle bez ograniczen w rozmiarze pliku z wiadomych powodow.

dopisek :

serwer wczoraj dostal na maxa :slight_smile: cos za duzo uzytkownikow chyba na raz chciala plik. podobno niektorym nie chce dzialac link , wiec poprawiam :

Subaru Drift Dance

mala ilosc postow wydaje sie byc wprostproporcjonalna do szybkosci serwera , gdzie lezy plik . ale na ta chwila nic nie jestem w stanie poradzic.

blad taktyczny spowodowany zamieszczeniem przeze mnie postu tutaj jak i na BHMS spowodowalo delikatne przeciazenie serwera hostujacego.

na ta chwila dalej sobie pracuje nad videoclipem nastepnym , ale za to stronka moja ( patrz profil ) jest juz po uploadzie.

wszystkich chetnych do wspolpracy zapraszam.

na dobra sprawe malo stron o RBR`ze , wiec moze …

pozdrawiam i zapraszam