Re: Laptop nie czuje wbudowanej kamerki

witam wszystkich;)

jestem tu nowa i piszę w podobnej choć nieco ‘starej’ sprawie.

otóż posiadam laptopa msi pr600 i również mam problem z kamerką. od kilku dni (od kiedy pożyczyłam laptopa!) nie działa ona. kiedy chce włączyć program AMCap wyskakuje mi komunikat o treści: Sorry, you have no video capture hardware. zazwyczaj w takich sytuacjach wystarczyło wcisnąć przycisk “P1” - który zawsze służył mi do włączania lub wyłączania kamerki. teraz natomiast po naciśnięciu go wyskakuje mi wyszukiwarka (ale ta systemowa, do wyszukiwania programów, które są już na kompie;p) Ktoś pisał, że powinnam wejść na menedżer urządzeń… ale tam nie mam nic co sugerowałoby jej obecność. czy jest szansa sprawdzić czy jest ona uszkodzona? czy osoba, która go ode mnie pożyczyła coś popsuła naciskając kombinację przycisków? czy po prostu wyłączyłam ją w bliżej nieznany sobie sposób? dodam,że wcześniej nie było większych problemów z jej użytkowaniem.

z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam:))

w AmCap odhacz w Opitons-Preview.W menadżerze urządzeń kamerka występuje w pozycji Urządzenia do obrazowania.Poruszaj pokrywą,być może nie kontaktuje taśma.

cały czas mam odhaczone, a w menedżerze urządzeń w ogóle nie mam takiej pozycji jak ‘urządzenia do obrazowania’… :frowning:

Dodane 03.03.2011 (Cz) 20:35

?:slight_smile: