Re: problem z przeglądarkami po odinstalowaniu mcafee

Witam.

Mam tego typu problem po przeinstalowaniu systemu wszystko było ok. Wgrałem wszystkie programy jakie mi są potrzebne do pracy i wszystkie które są potrzebne do poprawnej pracy komputera jak i obsługi oprogramowania no offica. Przy instalowaniu prawdopodobnie adobe reader zainstalował mi się mcafee security scan i na samym początku nie było problemu. Problem zaczął się przy instalowaniu kasperskiego i właściwie jego aktualizacji. Kasperski w żaden sposób nie chciał się zaktualizować. Myślałem że to może wina dostawcy internetu , powiedziałem o problemie. W odpowiedzi dostałem żebym skasował tego mcafee. Zrobiłem to i co się okazało we wszystkich przeglądarkach obojętniejakiej bym nie użył mam rozpikselowane zdjęcia i to samo jest z avatarami na gg10. Oczywiście problem z zaktualizowaniem kasperskiego pozostał. A wracając do zdjęć na stronach to po najechaniu na zdjęcie myszką pojawia się napis "oryginalny obraz pojawi się za 2 sekundy i rzeczywiście się pojawia. Proszę o pomoc w rozwiązaniu jakoś tego problemu. Strony otwierają się ok jedyna strona z jakiej nie mogę w pełni korzystać w te chwili to strona “ebgz” Z góry dziękuje za pomoc.

skasowałeś go czy odinstalowałeś?

skorzystaj z unistalera http://www.hotfix.pl/articles.php?article_id=136

:slight_smile:

przepraszam odinstalowałem

mimo to użyj podanego unistalera może zostały jakieś pozostałości

:slight_smile:

ok dzięki ja mam coś takiego jak "revo uninstaller może przez niego jeszcze sprawdzić czy coś nie zostało?

Dodane 27.04.2010 (Wt) 17:28

Dodam jeszcze że zdjęcia jakie posiadam na komputerze wyświetlają się prawidłowo są czyste.

lesio1212 ,

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.