Re: Problem z przenesieniem pliku wymiany na szybszy dysk

Witam

mam problem, przeniosłem plik wymiany na szybszy dysk, usunąłem go z partycji systemowej zaznaczając opcje “bez pliku stronicowania” pomimo tego że plik wymiany jest na szybszym dysku, Windows i tak tworzy ponad 1 GB plik wymiany na partycji systemowej pomimo wyłączenia tworzenia pliku stronicowania na tym dysku. Przeczytałem gdzieś że radą na to i poniekąd dla bezpieczeństwa warto ustawić plik wymiany na stały rozmiar 2MB i utworzyć na szybszym dysku większy plik wymiany. Zrobiłem tak że ustawiłem 2MB plik wymiany na partycji systemowej i 3GB na szybszym oddzielnym dysku ale problem jest taki że za każdym razem kiedy Windows się uruchomia daje ostrzeżenie że plik wymiany jest zbyt mały. Macie jakiś pomysł czym to jest spowodowane ?

W dniu 30.06.2008 , o godzinie 16:22 został dopisany post przez kazujama

ktoś coś doradzi ? :frowning:

Pewności nie mam , ale jeżeli masz kilka partycji na dysku z systemem to może utwóż plik wymiany na D:\ lub E:\ i zobacz jak system będzie się zachowywał

dzieje się to samo :expressionless: nie wiem czy to ma znaczenie ale ten szybszy dysk na którym tworzyłem 3GB plik wymiany to SATA

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

poratuje ktoś ? bo już nie wiem co mam z tym zrobić :expressionless: