Re: Telefony Wi Fi, USB itp. / Urzadzenie wielofunkcyjne

Witam mam dwa pytania:

  1. pierwsze odnosnie telefonow Wi Fi, usb, itp., chcialbym korzystac ze Skype’a oraz innego programu, Voip cheap, poprzez telefon, z tego co sie orientuje telefony wi fi sa z oprogramowaniem skype, wiec czy beda mogl rowniez korzystac z tego drugiego programu? jakie firmy robia dobre telefony tego typu i czy w ogole to jest dobre rozwiazanie?

  2. drugie to urzadzenie wielofunkcyjne dobrej jakosci, jaka firma i co myslicie o tym:

HP Photosmart C8100

W dniu 20.06.2008 , o godzinie 7:52 został dopisany post przez HateToFeel

witam ponownie, prosze o pomoc:

  • posiadam Router Linksys WAG 325N, poniewaz denerwuje mnie wl./wyl. sluchawek, zaczalem zastanawiac sie nad telefonem Wi Fi, ale to raczej tez sie nie sprawdzi poniewaz ja chcialbym wykorzystac dwa programy do rozmow Skype i Voip cheap, a z tego co sie orientuje one maja tylko wgrany program skype, wiec zainteresowalem sie bramka voip:
  1. jakie jest lepsze rozwiazanie, dokupic bramke do router, jesli tak to jaka jest najlepsza(raczej tej samej firmy), czy moze wymienic router na taki z bramka

  2. jak to w ogole dziala, rozumiem ze jesli kupie taka bramke i podlacze ja do routera, bede mogl podlaczyc dowolny telefon stacjonarny i wykonywac rozmowy przez oba w/w programy?

Za pomoc z gory dziekuje.

Jeszcze jedno, znalazlem cos takiego, czy to by bylo dobre rozwiazanie w moim przypadku:

Wireless-G IP Phone WIP330