Re: Vegas 2 nie uruchamia sie

Witam. Problem z vegas2 - po zainstalowaniu gry i sciagnieciu sie patcha 1.2 gra chodziła bez problemu. Niedawno grajac na trybie single, gra zwolniła do 1 klatki na 3 sekundy wiec zrobilem restart. Od tego czasu gra nie startuje. Formatowałem dysk, sciagałem najnowsze sterowniki (directX, grafika, audio, płyta gł.) od producenta sprzetu, sciagałem latki i sterowniki z Cenega nic to nie dało. Po instalacji gry i aktualizacji łatki nic wiecej sie nie pokazuje, cisza. Vegas1 i inne gry ida bez problemu, testy benchmarkami tez przechodzą. Czy miał ktos taki problem i jak sobie z nim poradził?.

Gra zakupiona w Cenega. Moj sprzęt to:ASUS P5K, HD3870 512MB, 2GB RAM, Core2Duo 2,2GHz, audio Creative 24bit

Za kazdą odpowiedz dziekuję i pozdrawiam.

W dniu 03.07.2008 , o godzinie 8:44 został dopisany post przez Maniek35x

Jednak okazało się ze po ponownej instalacji systemu XP gra nadal nie startuje i nie dało nic zainstalowanie patchu 1.3 . Dopiero przez przypadek po instalacji gry Crysis ruszył tez i Vegas 2. sa potrzebne sterowniki C++ 2005 link ponizej. Sprawdzone .

http://www.microsoft.com/downloads/deta … laylang=en

Maniek35x , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif