Re:Zaatakowany wirusem dysk

(Ketchup14) #1

Witam

Tydzień temu do komputera wdarł mi się wirus, miałem zablokowanego menadżera zadań i rejestr i nie chciał mi się włączyć żaden folder.

Na jednym z forum jakiś użytkownik polecił mi Hiren's Boot Cd. Niby pomaga, bo są tam różne programy. Przeskanowałem komputer Spybotem i wykrył wirusy. Na początku

nie chciał ich usunąć ale po 3 dniach usunął wszystko. CCleanerem usunąłem błędne wpisy w rejestrze. Zadowolny z postępów załączylem Windowsa ( wszystkie tamte operacje

robilem w mini Windows XP) , ale nie działał mi znow menadzer zadan. Zato na samym poczatk np. moge wlaczyc Aresa i dziala mi muzyka ale foldery dalej nie chca ruszyc

foldery. Nie mam pojecia co mam zrobic mozem i ktos pomoze albo zaleci jakis program z tego Hiren's boot cd lub powie jak mozna jakos przez dosa lub przez rejestr usunac moja usterke.

Bardzo prosze o pomoc

Z gory dzieki :wink:

(Monczkin) #2

ketchup14 , nazwij proszę temat konkretnie, bez Re: w tytule. Popraw literówki i zacznij używać na forum polskiej pisowni. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978