RealPlayer

Czy istnieje jakaś możliwość przekształcenia pliku zapisanego w RealPlayerze tak abym mogła go obejrzeć w Windows Media Player albo w Allplayerze?? Mam kilka ważnych plików w tym formacie ale nie moge otworzyć :frowning: Próbowałam wgrać ten program ale on się nie uruchamia jeśli nie podam numeru katy kredytowej (nawet free 14-dniowy!!). Nie wiem co mogłabym zrobić :frowning:

Stąd możesz ściągnąć odtwarzacz RealPlayer:

http://www.pcworld.pl/ftp/pobierz/pc/3740.html

Kliknij: “Basic FTP – Pobierz”

Już próbowałam ale po wgraniu i przy rejestracji programu żąda podania numeru karty :frowning: Dlatego pytałam o inne możliwości :frowning:

Jakiego formatu sa te pliki??moze jest inny odtwarzacz ktory je obsluguje;)

Na jednym mam napisane ze jest to plik RM na pozostałych ze plik RAM. Czyli rozszerzenia reala :frowning:

Sprawdziłem przed chwilą tą wersję, jest 14- dniowa trzeba wpisać dane i przy zawołaniu o numer karty wciśnij --Cancel.

Uruchom RealPlayera.

Niestety cały czas wyskakuje mi komunikat że nie dokonczyłam rejestracji i nie chce sie uruchomić :frowning:

Spróbuj tego

DirectConvert 3.01

stąd

DirectConvert 3.01

Program jest super jak widzę ale niestety wersja demo konwertuje pliki do 30 sekund:( (to znaczy o zawartości 30 sekund, moje mają ok. 2 minut). Zatem nic z tego :frowning: Ale dziekuję za dobre chęci.

Coś musisz żle robić skoro u mnie Real uruchamia się normalnie w wersji 14- dniowej. Dokładnie wpisz wszystkie dane.

Numer karty też? Kiedy nie wpisuje tego nie chce mi chodzić :frowning:

Nie podajesz numeru karty. Klikasz “Cancel”

I uruchamiasz Reala. Ściągnęłaś Reala ze strony którą podałem ?

Chodzi o to że w Real Playerze trzeba wypełnić określone okienka podczas wgrywania programu.

Jasne że tak.

Niestety nie udało mię wysłać tego progsa

przez e-mail, ale ściągnij go sobie stąd:

Real Player Basic 8:

Używam go od dawna - bezproblemowo

Można też skorzystać z darmowego programu Real Alternative http://www.click-now.net/html/RealAlternative.htm