Realtak High Defination(PROBEM)

Witam wszystkim mam taki problem zainstalowalem wczoraj nowe stery do karty Realtek i nie moge znalezdz.Miksera mam tylko znaczek do głosnosci dzwieku i tylko to.w panelu sterowania tez nie ma.Co mam zrobic.moze zly sterownik??

Uruchom Everesta Ultimate. Z sekcji Komputer->Podsumowanie, spisz model płyty głównej. Podaj także zawartość pola Komputer->Podsumowanie->Multimedia.

Możesz jaśniej…?

Podaj model płyty głównej, a jak go nie znasz, to ściągnij wyżej podany program, uruchom go i podaj z niego stosowne informacje. Znajdziesz je rozwijając drzewo: najpierw komputer, a potem podsumowanie.

Nazwa Płyty Głównej:Acer extensa 5220 I Mikroukład płyty Głównej Intel Crestline-GML GL960

Te dane mam o płycie głównej

Zainstaluj najpierw sterowniki od :arrow: chipsetu, a potem od :arrow: dźwięku.

Dla visty 64bit:

:arrow: chipset

:arrow: Audio

a Mógłbys mi podać Link do chipsetu?

przepraszam nie zauwazylem.wycofuje pytanie

ok jeszcze jedno pyanko czy przed instalacja chipsetu musze odinstalowac terazniejszy ster od Readeka?Dla przypomienia to mam viste 32bit.???

Przydałoby się.

Tutaj są sterowniki pod vistę 32 bit.

ok wielkie dzieki juz pobieram jak mozesz to napisz mi czy to jest dobry sprzet

Intel Celeron (1.86,533MHz)

Mobile intel Graphics Media Accelator X3100 (Up to 252MB)

1GB RAM

80GB HDD

jak jest twoja opinia.Dobry na te czasy :slight_smile:

Do zwykłej pracy (Office, Internet) wystarcza, do reszty już nie.

zainstalowalem to i to i nadal nie ma jet to samo co poprzednio mialem identyko.co teraz.

W menu start, uruchom: wpisz devmgmt.msc

Otworzy się menedżer urządzeń.

Sprawdź w nim, czy karta dźwiękowa została wykryta. Dodatkowo zobacz, czy są jakieś znaki zapytania lub wykrzykniki.

pisze Kontrolery dzwieku,video i ger=Urzadzenie zgodne ze standardem High Defination Audio

nie ma zadnych znakow zapytania jest normalny glosniczek

A sam dźwięk jest?

dzwiek jest tylko nie ma tego o czym pisalem?co mam zrobic prosze pomuszcie???