Realtek AC'97

Witam, mam problem z dzwiekiem… otoz posiadam zintegrowana 8 kanalowa karte dzwiekowa (plyta glowna w podpisie). Problem polega na tym, ze po wlaczeniu np. Winampa pierwszy utwor leci normalnie, natomiast drugi juz jest wyciszony :? Winamp pokazuje ze utwor jest normalnie odtwarzany, jednak nieslychac zaadnego dzwieku. Probowalem zmienic sterowniki z oryginalnych na jakies nowsze znalezione w sieci, jednak to niepomoglo :?

Wie moze ktos z was co moze byc przyczyna? Ewentualnie moze ktos zna jakies sprawdzone sterowniki z ktorymi niewystepuje ten blad :?

Pozdrawiam, i z gory dziekuje za pomoc

zobacz te stery http://www.realtek.com.tw/downloads/dla … tware=True

No dobra ten problem troszke rowiazalem ale:

  1. Jezeli mam wlaczonego winamp’a i odpale np. Thunderbirda (wsumie dzieje sie tak z wiekszoscia programow) to winamp zaczyna strasznie przycinac a nastepnie sie zatrzymuje calkowicie odtwarzanie.

  2. W niektorych grach (np. CS) mam muzyczke w Menu, ale juz niemam odglosow podczas samej gry :?

  3. W Windows Media Player jak odpale jakis film to mam dzwiek, ale jak przesune film o kilka minut do przodu to dzwieku juz nie ma.

Probowalem jakich sterownikow, nie mniej jednak nic niepomoglo :? Moze znacie jakies stery warrte polecenia do tej karty? Albo moze to wina braku jakichs kodekow? Jak tak to ewentualnie jakich? Bo juz zaczynam powoli miec dosyc tego dzwieku :?

z gory dziekuje