Realtek HD audio bus problem

Mam płytę główną MSI P35 NEO2 FIR, i podczas instalowania sterowników zintegrowanej karty dźwiękowej Realtec wyskakuje mi wyszukiwanie sterowników do Realtec HD audio bus driver, których nie może znaleść na płycie ze sterownikami.

Dźwięk mi działa, ale jest to troszeczkę denerwujące.

Drugim problemem jest to, iż posiadam przedni panel z wyjściem na słuchawki i mikrofon (podłączony do płyty głównej - sprawdzałem),

tylko w managerze Realtek HD Audio powinno mi wykrywać automatycznie podłączenie czy to słuchawek, czy mikrofonu i przy słuchawkach odłączać tylne wyjścia na głośniki. A niedośc że nie wykrywa podłączenia czegokolwiek, to jeszcze gniazda nie działają.

Z góry dziękuję za pomoc

  1. Zainstaluj to potem zainstaluj stery od audio.

  2. W menedżerze Realtek przechodzisz do Wejście\wyjście audio, klikasz taki kluczyk na górze i wyskoczy ustawienia złącz to tam zaznaczasz “wyłącz wykrywanie gniazda przedniego…”.

Po zainstalowaniu łatki i sterowników panel przedni zaczął działać (chociaż połowicznie - nadal nie rozłącza zwykłych głośników po podłączeniu słuchawek), ale nadal nie zniknął problem pierwszy, mianowicie brak sterownika do jakiegoś urządzenia audio. Urządzenia zmieniło tylko nazwę z Realtec HD Audio Bus na Urządzenie Audio na HD Audio.

Czy ktoś wie co to za sterownik i co to za urządzenie?

To zainstaluj te stery.

To jest nic innego jak karta dźwiękowa.