Realtek HD audio problem z dzwiekiem

Wiec posiadam taka oto zintegrowana karte jak w temacie. Jakis czas temu zniknal mi dzwiek 3D i nie mam pojecia co jak i dlaczego sie stalo. W tym smiesznym mikserku realteka nie ma wogole opcji od tego. Korzystam ze sluchawek, i bez roznicy na ktora ustawie balans i tak w obydwu slysze to samo…

Ma ktos jakies pomysly?? http://img35.imageshack.us/img35/9066/2121j.png

Spróbuj przeinstalować drivery. :wink:

A propos, zmniejsz obrazek. :wink:

start>panel sterowania>dzwięk i urzadzenia audio>ustawienia głosników>zaawansowane i tam sprawdz czy masz tam ustawione słuchawki stereo

mam ustawione sluchawki stereo i robilem reinstall sterownikow… nic to nie dalo

np jak chce obejzec film to musze suwak ustawiac na ktoras ze sluchawek, albo na lewa albo na prawa bo gdy jest na srodku to slysze tylko dzwieki tla a nie glosy aktorow…

Dodane 27.05.2009 (Śr) 13:51

no no naprawde nikt nie ma jakiegos pomyslu :)??

Hmmm… Możliwe, że wina kodeków… Odinstaluj wszystkie paczki. A kodeki zainstaluj przez Live Update w AllPlayerze… Wtyczka mam nadzieję dociśnięta… A jak tych ustawieniach zamiast słuchawek ustawisz głośniki stereo… A i spróbuj włączyć tryb mono jak się da…

zaraz zobacze zainstaluje k-lite codek packa, bo na autonaprawianie z all playera mnie niestac :slight_smile: pusta koma

a nie oglądasz filmu w 5:1 ? bo z tego co pamietam to sciezka jest podzielona na kanały , z frontowego leci głos …

wtedy musisz poszukac czy to kodek czy program tak go rozdziela

Jeżeli masz możliwość podłączenia słuchawek oraz mikrofonu do przedniego panela komputera to zaznacz

v Wyłącz wykrywanie gniazda panela przedniego :

viewtopic.php?f=19&t=306625

Sprawdż inne ustawienia

Start -> Panel sterowania -> Dżwięki i urządzenia audio -> Głośność -> Ustawienia głośników -> Zaawansowane

-> Głośniki -> Ustawienie głośników :

73a2a1101794cd62m.jpg

/ Windows XP /.

Moje ustawienia :

24c14d919c4062b4m.jpg 2fe70d7363ee7eaem.jpg eacea7b4eb9e211cm.jpg 64a493b6f7fbe44bm.jpg

Będą dalsze problemy to musisz podać jaki masz system, płytę główną oraz kartę dżwiękową.

jeśli słyszysz tylko dźwięki tła to wnioskuje ze dźwięk leci w 5.1 i musisz zainstalować Ac3Filter(chyba ze do już masz) i ustawić na stereo wtedy dźwięk będzie na głośnikach

W AllPlayerze wybierasz serwer free, za który nic nie płacisz…