Realtek konfigurator audio hd - dźwiek lecą w dwóch głośnika

Mam pewien problem, a mianowicie mam w komputerze kartę dźwiękową zintegrowaną z płytą główną i mam sterowni asusa “realtek konfigurator audio HD” i podłączone głośniki 5.1, mój problem tkwi w tym że jak puszczam muzykę z przeglądarki to leci tylko w przednich głośnikach, a nie leci w tylnych, głośniku centralnym i subwooferze. Co mam zrobić żeby leciało we wszystkich?

vojtekp ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

to gówn`o nie forum ile można czekać na odpowiedz nie radze tu wchodzić macie problem który chcecie nigdy nie rozwiązać to to forum jest idealne ale jak masz problem to nie to forum.

-pytałeś powyżej co masz zrobić. Rozpędź się dobrze, jakaś ściana się znajdzie. Nie przyszło ci do główki ze n.p. na twój wątek nie trafił nikt kto mógłby ci pomóc?. Wtedy bez zbytniego podpalania odśwież swój wątek i może tym razem ci się poszczęści. Jeżeli jednak uważasz że tu ktoś coś musi to jesteś w błędzie. O forum się nie martw, coś mi się wydaje że masz niewiele więcej lat niż to forum istnieje więc odpuść sobie.