RealTemp - jak ustawić aby startował razem z systemem

Witam :slight_smile:

Sprawa wygląda tak: mam realtemp i pomimo wstawienia ikony aplikacji RT do autostartu nie pokazuje mi się temp CPU w tray’u. W ustawieniach ikon obszaru powiadomień RT mam ustawione na “pokazuj ikony i powiadomienia” , w msconfig w zakładce rozruch ustawione jest "uruchamianie selektywne - załaduj usługi systemowe oraz elementy startowe. W zakładce “usługi” jest “zaptaszkowany” RT , w ustawieniach programu zaznaczone “always on top” lecz mimo to RT nie staruje razem z systemem tylko muszę uruchamieć go ręcznie. Co mogę jeszcze zrobić, aby RT uruchamiał się wraz ze startem systemu?

posiadam W7 Ultimate a program “siedzi” w c >pliki programów.

Użyj Harmonogramu Zadań, btw. Real Temp musi być uruchamiany z podniesionymi uprawnieniami.

Loopara :arrow: próbowałem Twojej metody, ale coś źle zrobiłem bo pomimo wstawienia zadania nie włącza się RT od momentu uruchomienia systemu… :frowning:

coś jest nie tak - na zrzucie zastanawia mnie “wywalony błąd” - którego usługę już włączyłem na aut oraz nie wypełniona ścieżka “lokalizacja”

przechwytywanie3_2_min.jpg

U mnie startuje bez problemów.

Tutaj masz “obrazkowo” wyjaśnione jak ustawić zadanie (w tym przypadku RealTemp) w harmonogramie, co prawda po angielsku ale to chyba nie jest problem (bo nie chce mi się tego samego ręcznie klepać po polsku :slight_smile: ) http://www.overclockers.com/forums/show … p?t=617710

No i po tym instruktażu zadziałało od razu - wielkie dzięki za pomoc Loopara =D>