Reboot

Mam pytanie nastepujace: Czy jest mozliwe ustawienie scandiska w Win Xp Pro tak, aby po wcisnieciu reset nie skanowal za kazdym razem dyskow w poszukiwaniu bledow ?

nieet trzeba zamykac windows -bezpiecznie- mozesz ustawic ze po nacisinieiu reset;power windows najpierw zamknie system ,a potem wylacz. ,lub zresetuje sie :wink:

Dobra to jak to zrobic ?

Po wciśnięciu Reset. :o Też jestem ciekawy jak to zrobić. :?

Wydaje mi się że jednak chodzi o przycisk zasilania. Aby tam ustawić aby po wciśnięcu wykonywał wybraną przez nas operacje wystarczy wejść w Opcje zasilania >>zaawansowane. :smiley:

Dobra, jesli chodzi o przycisk “power” to wszystko sie zgadza, tylko ze mi nie chodzilo wcale o ten przycisk, bo pies tego przycisku nie jest w stanie nacisnac swym cialem, chodzilo mi o reset :smiley:

A wiec ponawiam pytanie: Czy jest mozliwosc zmienienia opcji reset przez jakis program albo ustawienie w opcjach systemowych, aby po wcisnieciu go pojawilo sie okienko z zapytaniem co wykonac (tak jak to jest w opcji podanej przez lazikara dotyczacego “power”)

Mozecie sie jeszcze wypowiedziec na temat tego nieszczesnego scandiska w WinXP PRO w poszukiwaniu bledow po recznym zresetowaniu komputera, ktorego trzeba przepuscic, jesli sie chce miec z nim spokoj, az do chwili ponownego nieprawidlowego zakonczenia pracy windy :-o

Za wszystkie posty uklony ode mnie :smiley: