Recenzje

Dobra, słuchajcie - mnie interesuje, czy udało się buga naprawić :wink:

Kwestie tego, jak postrzegacie content innych użytkowników to temat indywidualny :wink:

Jak dla mnie w wersji mobilnej to leży jak nie debugowaliście jej.

A, no i widzisz, dobre konkrety - jutro posprawdzam na mobilkach i będzie po bólu :wink:

@krystian3w taka prośba ode mnie - polecaj proszę ludziom z problemami takimi, jak ten chwilowe wyłączenie adblocka na czas testu problemu - tylko dla świętego spokoju - wtedy wiem, że to nie kolizja na tym gruncie :wink:

1 polubienie

@narandill - u mnie nie działa. Sprawdzone na Chromium, SlimJet i EDGE.

Przed zalogowaniem przyciski przenoszą do logowania, po zalogowaniu są kompletnie nieklikalne.

Przy okazji, problem z DP i użyciem CPU pozostał jak widzę.
Na próbę, aby zobaczyć czy te przyciski są klikalne, przed chwilą odpaliłem DP w EDGE, (widać zrzut ekranu powyżej).
No i usłyszałem wentylator na CPU.

?

No i druga sprawa.

To też wcześniej ujrzałem:

Jakby to powiedzieć, do eset zgłosić false positive, coraz częściej wszyscy rozleniwieni i twórcom programów się nawet po sygnale od użytkowników nie chce walczyć z antywirusami.

Najpewniej nagle teraz znowu się coś zawiesiło, u mnie też już nie działa z PC i trybem komputerowym na telefonie (z 9 godzin temu już prawie było dobrze)


Chrome 73 - Android 8.1; Chrome 74 / Firefox 66.0.3 - Windows 10.


Najbardziej dziwne, że Świeżakom działa:

obraz

Jako recenzent poczułem się wywołany do tablicy, więc odpowiadam za siebie: wszystkie moje recenzje (w liczbie 24) napisałem sam, wyrażając własne opinie i odczucia. Nikt u mnie niczego nie zamawiał, nie sugerował, nie obiecywał kupna, ani też ja nie oczekiwałem od nikogo żadnej gratyfikacji. Nie bardzo rozumiem, kto miałby recenzje kupować i po co? :astonished:

Ja bym zaczął że wiele jest sprzed 2016.

Ten problem jest od dłuższego czasu i jet to problem po stronie DP. ESET prawdopodobnie nie ściągnie DP z czarnej listy, bo dalej są instalatory z asystentem, a to o niego chodziło. Już nikomu raczej nie zależy na ściąganiu DP z listy. Ciekawi mnie czy w ogóle ktoś podjął kroki, bo kiedyś był “protip” byśmy sobie sami sprawdzili to u ESETA. Także ten… niby nasza wina czy coś.

Ja zawsze jeśli trzeba, to za pomocą zewnętrznych linków na stronie DP a nie przez aplikację do pobierania. Strasznie zaśmieca system.

1 polubienie

“Jet, nie jet”, ale to tylko odsłona starych praktyk. W 2010 roku pisaliśmy na forum o tym, że avg antywirus czerwienił się z okazji DP i blokował pobieranie plików. Konkurencja nie spała, trolle zgłaszali na potęgę, a google były za głupie i antywirusy niektóre respektowały black list.
Zmieniło się coś? Najwyżej “przyadresiło” do agenta pobierania od 2013 roku.

Tyle, że ja widzę, że on całą domenę “www.dobreprogramy.pl” zbanował (czy tam linki łapiące się na jakiś regex, że to będzie program a nie artykuł), bo te z Asystentem to raz dziennie się zmieniają na jakąś z chmury Amazon i używa tego też instalki.pl czy komputerswiat.pl.

To niech i te dwie zablokują kompletnie jak nie da się śledzić 1 dniowych dziwacznych domen.

W temacie recenzji, nie powinno być już problemu. Komentarze nie powinny nachodzić już na recenzje a tym samym przyciski powinny być klikalne.

2 polubienia

To żeby nie zaczynać kolejnego tematu, bo to też dotyczy komentarzy tylko pod artykułami.
Czy da się coś zrobić z tym efektem przy ich przewijaniu? Przez te przeskoki niektórych wręcz nie można przeczytać, bo uciekają poza ekran raz do góry za na dole.
iOS RPReplay_Final1556097776.zip (2,8 MB)

1 polubienie

U mnie już wszystko w porządku - oba przyciski dotyczące recenzji są aktywne (klikalne).

1 polubienie