RegCleaner

Witka Wszystkim :smiley: No szukam i szukam i nie mogę się doszukać. Czy RC można stosować w XPPro??? Kumpel daje XXXXXXX , ze tak a w paru magazynach (np. Chip) twierdzą, że tylko do NT. Nie chciałbym czegoś - pardon - XXXXXX :lol:

Czytałeś regulamin :?: - to teraz widać skutki :twisted: :twisted:

Asterisk

RC tworzy kopię bezpieczeństwa usuniętych

wpisów ( zakładka - Kopie), które możesz

przywrócić w razie potrzeby, nawet w trybie

awaryjnym.

No czytałem regulamin :shock: I uważam, że potoczna nazwa męskich jąder ani wyraz “posolić pieprzem” absolutnie nie są wulgaryzmami. Na ale cóż Wasze prawo - moja wina :oops:

A to znasz? :evil:

Asterisk

Na vortalu dobreprogramy jest instalka i opis regcleanera :

http://www.dobreprogramy.com/index.php?dz=2&t=29&id=177&g=8

Jest tam wyraźnie zaznaczone że ta wersja tego programu jest przeznaczona pod windowsa XP więc nie wiem skąd Twoje wątpliwości???

Komuś w końcu trzeba zaufać !!

Dzięki za info i jeszcze raz :oops: dla moderatora. Jusz się nie będę wulgaryzował :x

Każdy program odczytujący jakieś dane na temat

naszego kompa można uznać za szpiegujący.

Żadnego wpisu do autostartu nie zauważyłem - być

może dlatego, że używam go doraźnie, natomiast nie

sprawdzałem opcji zabezpieczeń, być może tutaj coś

by znalazł.

Niestety, z żalem muszę przyznać, iż nie lubię ingerować

w niczyje posty - czynię to w przekonaniu o ewidentnym

naruszeniu regulaminu lub dobrych obyczajów - dla nauki

innych.

Modyfikuję swoje posty w wypadku stwierdzonej literówki,

a jeżeli zmieniłem tak, że zmieniła się wymowa posta - to

przepraszam.

w sumie, nie bardzo wiem o co chodzi.

mam 2 systemy 98 i Xp, a Reg clenera mam zainstalowanego tylko pod 98. Nie przeszkadza mi to w używaniu go pod XP

wywaliłem skrót na pulpit i go uruchamiam. Nie ma dla niego róznicy, dopasowuje się do systemu, w którym został uruchomiony.

Nic takiego złego nie zauważyłem - nie rozumiem

tej napastliwości, zresztą to nie piewszy raz.

W zasadzie to powinno się uściślać takie sygnały

o negatywnych działaniach jakichś programów.

Jaka napastliwość??? Jakie negatywne działanie programów??? Przeczytaj sobie moje pierwsze zapytanie:

“Witka Wszystkim No szukam i szukam i nie mogę się doszukać. Czy RC można stosować w XPPro? Kumpel daje XXXXXXX, ze tak a w paru magazynach (np. Chip) twierdzą, że tylko do NT. Nie chciałbym czegoś - pardon -XXXXXX”

Tak to brzmiało - po prostu wyczytałem http://download.chip.pl/download_8416.html

“system operacyjny Windows 95, 98, NT”, a że jestem matoł i nie chciałem, jak wspomniałem, czegoś [… autocenzura] to zadałem mądrzejszym pytanie! !!

I to by było na tyla nt.

" tej napastliwości, zresztą to nie piewszy raz.

W zasadzie to powinno się uściślać takie sygnały

o negatywnych działaniach jakichś programów."

AMEN

To nie do Ciebie - sorry :smiley:

Kolego Maxisu, ta napastliwosc nie jest Twoja tylko moja. Do Asterisksa: nie chce byc wobec Ciebie napastliwym (zlosliwym), bo Cie lubilem i Twoje uwagi uwazalem za bardziej dowcipne niz zlosliwe. Nie uwazam ze masz mnie lubic, bo wiadomo, kazdy ma inny system wartosci, kazdy ceni cos innego. Podobala mi sie Twoja lekka ironia na kazdy temat. No ale niestety, zmieniasz swe wypowiedzi, podporzadkowujac ich sens tresciom wypowiedzianym przez adminow. Moich wypowiedzi nie powinienes traktowac tak powaznie, bo pisalem wiele razy, iz chce wywolac tresciwa dyskusje. Sam piszesz o mojej napastliwosci - i masz racje, jestem napastliwy wobec Ciebie tak jak Ty napastliwie komentujesz moje wpisy, i jak sam piszesz “zresztą to nie piewszy raz.”

Co do programu Aida, zainstaluj sobie i o ile masz jakas wiedze, napisz jak wywalic wpis tego programu z autostartu. I to nie jest zlosliwosc, bo dobrze wiesz, iz Cie lubilem, to jest “kroczenie za Toba”. Pozdro

  1. Nie mam ochoty stosować zasady “oko za oko”, którą preferujesz.

  2. Nie mam czasu na psychologicznie gruntowne analizy postów.

  3. Jak długo mam w końcu przepraszać :cry:

Ad meritum

Mam zainstalowaną AIDĘ i nic niepokojącego w autostarcie - mogę wiedzieć o jaki wpis a autostarcie chodzi. :twisted:

Ad.1: Kolego sympatyczny - jakie oko? Jakie preferencje? Pisze na tym forum, i tylko na tym, ostatnio bardzo rzadko. Jesli chcesz poznac liczbe mojego autorstwa, milych i niemilych wypowiedzi na Twoj temat, to przeczytaj moje posty i wysil sie na na zestawienie, bo mozesz zarzucic mi glupote ale nie msciwosc.

AD. 2: A co to niby ma znaczyc??? - “psychologicznie gruntowne analizy postów” - a wiesz cos praktycznego o psychologii? To moze wiesz cos teoretycznego? Tu tkwi Twoj problem, piszesz cos co wydaje Ci sie madre, ale sa to tylko “ladne” slowa poskladane w wypowiedz, czesto pozbawiona sensu.

Ad.3: A kiedy to Asterisksie, zlamales sie i przeprosiles??? Bo jakos nie pamietam!

AD4: (wpis Aidy w autostarcie) - to cos slabo patrzysz, bo pisalem w pierwszym poscie na ten temat: inetinfo.

Swoja droga myslalem, iz ktos wykaze mi kardynalny blad mego rozumowania i traktowania programu Aida, a tu nic. To moze mam racje? A moze ktos udowodni mi moja niewiedze?

ja tam nic takiego w autostarcie nie mam :roll:

AD1.

To jest właśnie analiza psychologiczna z pejoratywnym

nastawieniem do interlokutora ( zakłada złą wolę.

AD2.

a\Doszukujesz się w postach rzeczy, których nie ma - zawsze można je interpretować zgodnie z dobrą lub złą wolą

b\

Tojest właśnie złośliwość

AD. 3

.

AD.4

To też złośliwość

Poniżej wykaz programów odczytany za pomocą Jv16.

I gdzie tu wpis AIDY :evil: :evil:

{quote] Program : AVGCtrl

Nazwa pliku : C:\progra~1\avpers~1\avgctrl.exe /min

Opis : [BRAK DANYCH] Załadowany z : HKEY_LM\Run

Program : EnsoniqMixer Nazwa pliku : Starter.exe

Opis : [BRAK DANYCH] Załadowany z : HKEY_LM\Run

Program : Internat.exe Nazwa pliku : Internat.exe

Opis : [BRAK DANYCH]Załadowany z : HKEY_LM\Run

Program : LoadPowerProfile

Nazwa pliku : Rundll32.exe Powrprof.dll,loadcurrentpwrscheme

Opis : [BRAK DANYCH] Załadowany z : HKEY_LM\Run

Program : Outpost Firewall

Nazwa pliku : C:\program Files\agnitum\outpost Firewall 1.0\outpost.exe /service

Opis : [BRAK DANYCH] Załadowany z : HKEY_LM\RunServices

Program : Rain Nazwa pliku : C:\Program Files\Rain\Rain.exe

Opis : Rain for Windows 95/98

Załadowany z : C:\WINDOWS\Menu Start\Programy\Autostart\

Program : ScanRegistry Nazwa pliku : :\windows\scanregw.exe /autorun

Opis : [BRAK DANYCH] Załadowany z : HKEY_LM\Run

Program : SystemTray Nazwa pliku : Systray.exe

Opis : [BRAK DANYCH] Załadowany z : HKEY_LM\Run