Registry First Aid czy jv16 PowerTools?


(matio) #1

Który waszym zdaniem jest lepszy? (nie interesują mnie inne :stuck_out_tongue: )


(Lost World) #2

jv16 PowerTools - Dość Szybki , skuteczny i darmowy.


(Mokreoko) #3

(Monczkin) #4

Może tak łaskawie, ktoś napisze dlaczego tak a nie :?

proszę nie powtarzać tylko pisać konkrety :evil:

Inaczej temat --> kosmos


(matio) #5

Przydałoby sie :roll: Ja na razie używam Registry First Aid, ale zauważyłem, że na forum każdy proponuje jv16 PowerTools. Dlaczego? Co w nim takiego jest?


(Agatonster) #6

Oczywiście - jv16 Power Tools.

Dlaczego - to proste - bardziej przyjazny userowi (spolszczenie), co w przypadku programów naprawiających rejestr jest bardzo ważne - przejrzystość jest tu niejednokrotnie decydująca o sprawności systemu po użyciu narzędzia.

jv16 PT jest po prostu programem ogólnie znanym, powszechnie stosowanym - sprawdzonym. Używając go, miałem do wskazań pełne zaufanie.

Registry First Aid to program mający podobne zastosowanie - ale płatny i w wersji trial ograniczony - nie w pełni naprawiający rejestr - do 17 kluczy . Skuteczność progsa nie jest potwierdzona w tak szerokim zakresie jak jv16 PT.

Sumując - dla mnie wybór byłby prosty, aczkolwiek nie mam tutaj dylematu, gdyż w tej chwli używam innego progsa, ale to już dywagacje na temat inaczej ujęty. :slight_smile:

Pozdrawiam


(matio) #7

do Registry First Aid też jest spolszczenie

i właśnie o to chodzi. Nigdy nie miałeś problemu że wywaliłeś coś potrzebnego?


(Agatonster) #8

W darmowej wersji jv 16 PW 1.3...- owszem kwalifikował jeden istotny dla działania HP, klucz do usunięcia - usunąłem go tylko raz :slight_smile: - to tylko jeden zauważony felerek - ale są kopie bezpieczeństwa, choć czasem może być tak, że może nie być możliwości ich przywrócenia...

Wersja 2006 jest świetna, jeżeli miałbym płacić za jeden z omawianych progsów, to oczywiście za jv 16 PT...

Nie wiedziałem, przepraszam - ale to nie zmienia oceny całości, może tylko lekko wygładza pogląd na temat Registry First Aid...

Pozdrawiam