Regulacja wentylatorów

więc tak chciałbym sobie wyciszyc troche kompa bo ostatnio sciagam duzo rzeczy z sieci i musze kompa na noc zostawiac ale nie chce zwarjowac przy moich wentylatorach. I poszukuje programu którym reguluje sie wentylatorki a konkretnie chodzi mi o to ze jak mam wentylator 12 V to chciałbym go przestawic np na 7V zeby wolniej chodził a co za tym idzie ciszej :slight_smile: Jesli ktos zna taki program to prosze tu zamiescic. THX

CPUCool, SpeedFan, WUTemp

Ale programy mało dadezą lapiej wydac ze 14 zeta i kupic regulator obrotów podłaczasz miedzy kabelek od wiatraka i pod płyte główna i jedna srubka sobie regulujesz sam to mam więc jest dobrze…

kurde a nie wiesz czy to moge kupic na allegro??

MOŻESZ :wink:

Ale powiedz mi po co na allegro tak jak napisął Kaczor0 Możesz ale kiedy w sklepie nowy kosztuje ze 14 zeta więc po co na allegro???

nie wiem, a w kazdym sklepie komp to sprzedaja??

Złączono Posta : 10.11.2005 (Czw) 21:56

a tym regulatorem da sie regulowac inne wentylatory niz od procka?? bo ja mam kilka innych w obudowie i konkretnie o te przy obudowie chodzi…

tak prawie w każdym a takie same reguletory sa do smigła w zasilaczu :smiley:

kurde prubowałem własnie zmienic napiecie programem CPUCool i nie wiem jak sie to reguluje:/ ktos moze wyjasnic. Bo chciałem sprawdzic czy da sie to zrobic bez tego regulatora

Raczej tak

Tak,zależy do którego to podłączysz.Możesz też podłączyć równolegle,żeby kilka z nich sie regulowały w tym samym czasie.

Bierzesz:Ustawienia > Wybór płyty głównej > wybierasz swoją płytę główną > wciskasz ok.

Wszystkie funkcje programu masz w opcji Funkcje.