Regulamin Forum - gdzie?

Btw>

Może ktoś mi wskazać lokalizację, bo chyba coś mnie ominęło ?

O panie, pętla śmierci :wink:

vide:

3 polubienia

Jeszcze inne ( z grubsza) różnice widzicie?
Normalnie czeski film…

@Cebula @gtxxor ktoś coś ?

Nie rozumiem, co jest niejasne?

Był Regulamin. Są Zasady.
Kto to i kiedy zmienił, nie informując forumowego pospólstwa?
Tego wymagałaby zwykła przyzwoitość…

Ja nie jestem górnikiem z kopalni Bytom i nie pytom o górnika z kopalni Bytom, ale się pytom, - Kaj jest regulamin z forum dla forum?
O ten regulamin zapytanie:

Pierwsze zapytanie, to zasady dodawania komentarzy na portalu, to nie to samo, co posty na forum. Są jakieś różnice, albo całe nazewnictwo dać na ognisko zimowego zlotu.
Drugie, to chodzi o sławne zdanie ze starego regulatora fora:
MWSnap200

Drugie zdanie odnosi się do pierwszego, więc mam dylemat - “jego czy jej”?
Po trzecie - regulamin forum na forum, to ma być potrzebny, czy za karę?
Pamiętam przecież głośny hałas na trzeźwe głosy. A na dole starego forum było m-in poparcie lordjahu - O coś teraz trzeba walczyć!
Regulamin był przeciw demokracji, a zasady demokracji to miał być w założeniu jakiś pakt z diabłem?

Z faktu, że coś nie jest zatytułowane “REGULAMIN” nie wynika, że to faktycznie nie jest regulamin. Ergo: regulamin to właśnie zasady zachowania na forum :slight_smile:

2 polubienia

Jest coś, co nazywa się KONSTYTUCJA.
Zmienia się ją od czterach lat de facto ustawami. Dalej skaleczona zwie się konstytucją…

Dziwne jest to że mamy masę działów a tylko niektóre z nich posiadają swoje regulaminy, reszta brak …

Zabawne jest to bicie piany o rzeczy tak nieistotne jak nazwanie zasad w innym miejscu regulaminem, kiedy forum ma dużo poważniejsze problemy, a ruch na nim tak dramatycznie spadł, iż wydaje się, że liczy już swoje dni do końca jako sierota bez opieki rodziców. (Kurde ale długiego łamańca napisałem :smiley: )

Zachowujcie się dalej jak dzieci to tylko przyspieszycie decyzję o jego wyłączeniu.

BTW. Zauważyliście że obrazy już nie są uploadowane na serwery DP tylko na wpcdn? :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Miałaby takie samo znaczenie, gdyby zamiast słowa “Konstytucja” w tytule stało: “Ustawa zasadnicza” :slight_smile:

1 polubienie

Ten zbiór zasad wisi już od lutego 2017 roku z późniejszymi modyfikacjami - możliwe, że wisiał jeszcze wcześniej tylko nie można podejrzeć każdej zmiany. A czym jest regulamin jak nie zbiorem zasad? To czego nie obejmują zasady zachowania na forum uzupełnia regulamin serwisu.

Zasady są obecnie takie, bo góra zdecydowała na poluzowanie kagańca. Tyle i aż tyle.

No ale jak ktoś w prost nie napisał “Regulamin” tylko “Zasady” to robi się problem… Jakie znaczenie ma tutaj nazwa zbioru ogólnie przyjętych zasad?

W zasadach (regulaminie) zwraca się uwagę, że “Warto precyzyjnie tytułować posty ([zobacz poradnik ]”

Ano pisze.
Prawie w co drugim tytule tematu userzy piszą: problem, problem…
Ale to niektórzy userzy.

1 polubienie

I nawiązując do regulaminu (zasad) nie wolno spamować, ale off-topic nie jest zakazany. Czy to prawda?
:slight_smile: Więc w czym jest problem, jeżeli temat zejdzie na off-top? Ważne żeby mieć kulturę i szanować się, czego niestety jeden kolega nie zrozumiał i wyszły z tego same przepychanki.

JuŻ od dawna… aleco to ma rzeczy?

Edytuje za Ciebie: Ale co to ma na rzeczy?
Na rzeczy nic nie ma. Dalej wyświetla obrazki tak jak dawniej.