Reinstalacja Windows Home i utrata plików

Przeinstalowałem Windows Home po zmianie płyty i procesora na tej samej partycji i teraz mam całkiem nowego windowsa bez zawartości moich dokumentów, programów itp. Wszystko to jest na dysku ale nie da sie tego ruszyć. Najbardziej chodzi mi o “stary” folder Moje dokumenty ze względu na jego zawartość ale nie mogę się do niego dostać. W Dokument and setting figuruje pod starą nazwą użytkownika ale nie mogę otworzyć tego folderu - Odmowa dostępu. Jak odzyskać pliki ? Pojemność dysku wskazuje że istnieją ( wolne miejsce na dysku nie zwiększyło się ). Proszę o pomoc. Może ktoś miał podobny problem. Dziękuję.

Wystarczy z folderu Documents and settings przenieść zawartość starego folderu z dokumentami (stare konto) do nowego (nowe konto).

Wiele innych plików również można w ten sposób przenieść, niektóre zaimportować.

Każda próba przeniesienia, otwarcia czy zmiany nazwy = odmowa dostępu. Dymek wskazuje że folder jest pusty. Gdzie więc są moje pliki skoro widzę że na dysku miejsca nie przybyło ( więc raczej gdzieś są ). Jak odszukać utracone pliki. Stare konto nie instnieje. Został tylko katalog z nazwą starego użytkownika w document and setting.

Wejdź do trybu awaryjnego i kliknij właściwości tego folderu, zmień uprawnienia do tych folderów w których masz zablokowany dostęp, wtedy sprobuj odszukac te pliki

Musisz kliknąć prawym klawiszem myszy na tym folderze i wybrać opcję zabezpieczenia, tam zmienić właściciela (na nowego siebie).

Tu możesz sobie poczytać:

http://www.chip.pl/arts/archiwum/n/prin … 29689.html