Reinstalacja Windowsa i zachowanie katalogu Users

Witam, czy jeśli będę miał katalog Users na oddzielnej partycji (D:) niż system to czy przy reinstalacji systemu w/w katalog pojawi mi się na dysku C:?

Jeśli tak to jak temu zapobiec, aby się nie tworzył, a działał ten z dysku D: (system go odczytywał jako folder urzytkowników, a nie jako “zwykły” folder o nazwie “Users”) z przed reinstalacji?

Mam nadzieję, że dobrze wszystko wytłumaczyłem, a jak coś jest niezrozumiałe to piszcie.

Pozdrawiam - Pixe1 :slight_smile:

Czy i w jaki sposób teraz ustawiłeś, że “users” jest czytane z innej partycji, niż ta, na której jest zainstalowany Windows. Analogicznie ustaw to po reinstalacji.

Tutaj podam link do poradnika: http://jazz.tvtom.pl/katalog-users-na-osobnej-partycji/

Ale jeszcze nie ustawiłem, tylko chce się dowiedzieć.

Co stoi na przeszkodzie, abyś zastosował się do tej instrukcji po reinstalacji systemu?

Sprawa jak dla mnie jest prosta, już wcześniej o niej Tobie pisałem.

Jak masz drugi dysk to zaopatrz się w nośnik z Nortonem Ghostem i zrób sobie backup. Dlaczego drugi dysk? Tego wymaga Norton, aby nie zapisywać kopii na tym samym dysku z którego robisz kopię zapasową.

Jak próbowałem tak zrobić to coś poszło nie tak i pokazywało, że jest jakiś błąd z tym plikiem na pendrivie, a jak plik był dobry to te foldery i tak się nie wgrały na ten dysk co trzeba.