Rejestracja karty w T-Mobile bez salonu

No właśnie moja Mama ma nr w T-Mobile i chcę zarejestrowac kare no bo wiadomo, że od nowego roku wszystkie karty muszą. Ale niestety do najbliższego salonu jest prawie 40 km. Więc da sie jakoś przez internet? To zwykła karta nie na abonament. Czy potrzebna jest druga osoba z zarejstrowanym już nr? Nie mam znajomych którzy mają w tej sieci. Więc może gdyby była taka potrzeba to ktoś poprostu z forumowiczów by mi pomógł? Jak to zrobić

Zamów kuriera na stronie T-Mobile albo w BOK.  Tak też mozna zarejestrować. 

Jestem na stronie i nie widze takiej opcji

3,5 sekundy szukania w google. http://www.t-mobile.pl/pl/dlaciebie/obsluga-klienta/uslugi/zarejestruj

Ale ty i mądry… To już widziałem dawno. Żeby zarejestrować nr przez internet potrzebuje drugiej osoby z zarejestrowanym juz nr. “To metoda dla Ciebie, jeśli jesteś już zarejestrowanym Klientem T-Mobile z innym numerem abonamentowym, mix lub na kartę.”

@dean999 Jak byś dokładnie przeczytał to zapewnie byś wiedział że “W placówkach Poczty Polskiej możesz zarejestrować nowy stater lub zarejestrować już wcześniej posiadany numer. W celu rejestracji weź ze sobą telefon z kartą SIM, którą chcesz zarejestrować i dokument tożsamości.” Lub

“W kioskach z logo RUCH możesz zarejestrować kupiony przed chwilą starter lub zarejestrować już wcześniej posiadany numer.  
W celu rejestracji weź ze sobą telefon z kartą SIM, którą chcesz zarejestrować i dokument tożsamości.”  

To tez wiem ale nie wiem czy akurat na mojej poczcie moge… Jest to miejscowość Gołdap. Poczty są 2. Klikam na liste placowek i sprawdzam ale nie rozumiem nic z tego czy placowka jest obsługiwana czy nie. Może ktoś mógłby to sprawdzić. Czy poprostu można to zrobić na każdej

Każdy urząd pocztowy i każdy kiosk z logiem RUCH. Zarejestruje tobie numer T-mobile.

Ok dzieki jutro to zalatwie

Na stronie z linka wyżej, masz szukajkę najbliższej urzędu pocztowego