Rejestracja na http://rapidshare.com


(Belief In Love) #1

Witam !!

Czy ktos wie jak mogę zrobic sobie konto na http://rapidshare.com

Żebym mógł zbierać punkty za pobranie .


(Patrol) #2

Nie można mieć darmowego konta.


(Belief In Love) #3

Mozna .... CzytałeM I wieM ze mozna ale nie umiem sie zarejestrować bo jest po angielsku ....


(system) #4

Tu masz listę autoryzowanych sprzedawców kont RS.


(Bodzia Ko) #5

Racja nie można mieć darmowego konta premium lecz jest możliwe "konto darmowe"(jest to chyba tzw. konto kolekcjonerskie) gdzie wrzucamy swoje pliki i generujemy linki z których inny ściągają nasze pliki a my dostajemy za to punkty które możemy wymienić na konto premium... :wink:


(Belief In Love) #6

Własnie o to mi chodzi.

Moze ktoś krok po kroku mi wytłumaczyc jak to zrobić .


(Bodzia Ko) #7

jeśli masz mały problem z angielskim to użyj http://translate.google.pl/ i wklej tam adres strony z którą masz problem wygląda to mnie więcej tak:

:arrow: strona oryginalna: http://rapidshare.com/freefolders.html

:arrow: strona przetłumaczona: http://translate.google.pl/translate?hl=pl&u=http%3A%2F%2Frapidshare.com%2Ffreefolders.html&sl=en&tl=pl

Tłumaczenie nie jest w 100% dokładne ale myślę, że sobie poradzisz...jak byś miał jeszcze jakieś wątpliwości to pisz, w miarę możliwości pomożemy :wink:


(Patrol) #8

http://rapidshare.com/freefolders.html

O to Ci chodzi?


(jaru_r) #9

Coraz więcej osób kupuje konta na RS, a punkty dodają się za ściąganie przez darmowych użytkowników. Musiałbyś mieć naprawdę sporo "klientów" na swoje pliki, żeby udało Ci się nazbierać konkretną ilość punktów.

"Chodliwe" pliki, to najczęściej te nielegalne, a w takich przypadkach RS może zablokować konto, zresztą płatne konta też czasem są blokowane za różne nadużycia.

Nie zniechęcam Cię, ale weź to pod uwagę, żeby potem się nie frustrować straconym czasem, jeśli przepadną Ci pracowicie uzbierane punkty :wink:


(Belief In Love) #10

A gdy sie zarejestruje jak mam wzucać pliki na moje konto ?


(Bodzia Ko) #11

podałem przykład strony po angielsku i przetłumaczonej na język polski gdyż kolega zaznaczył że ma problem z angielskim... :wink:

Może ten poradnik Ci pomoże, a w szczególności część "Jak korzystać z konta Collector's Zone"

Pozdrawiam :slight_smile:


(Patrol) #12

Nie zauważyłem posta. :slight_smile:


(Ezmaverick) #13

Tutaj dokladnie jest opisane jak to dziala z tymi punktami http://www.rapidshare.com/faq.html

Dokladnie:

Each time a Free Users downloads your files, you gain points. You get a RapidPoint for each download, provided that the file is bigger than 5 megabyte and the user has not generated more than 3 RapidPoints in the last hour. Premium users can generate for you up to 255 points per day. Your files have to be stored in the Collectors Zone or the Premium Zone so that we can assign the download to your account.

RapidPoints can be exchanged for a Premium Account, or to extend your Premium membership. For this, you can go to the menu option "Redeem RapidPoints" in the Free Zone or Premium Zone.

W wolnym tlumaczeniu:

Punkty zdobywasz tylko jesli pliki sciagaja od ciebie ludzie z darmowymi kontami. Sciagany plik musi byc wiekszy niz 5Mb. I ten kto sciaga od ciebie nie mogl juz wczesniej wygenerowac 3 punktow w ciagu ostatniej godziny. Nie mozesz dostac wiecej niz 255 w ciagu jednego dnia.

Jak uzbierasz duuuuuuzo punktow, to pozniej mozesz sobie je zamienic na Premium Konto.

Wazne info:

Jesli bedziesz udostepnial "naprawione wersje" programow to wazne aby rar ktory udostepnisz byl zahaslowany, wtedy roboty skanujace nie maja do niego dostepu i Ci szybko tego pliku nie usuna.


(jaru_r) #14

Trzeba jeszcze wziąć pod uwagę "życzliwych", którzy raportują takie pliki do RS.


(Ezmaverick) #15

to juz inna sprawa :wink: