Rejestracja na studia

Siema, sry za offtop, ale mam pewien problem :wink: mam pytanie odnosnie rejestracji na studia. Po wakacjach mialem zamiar wybrac sie na studia w Lodzi, politechnika lub uniwerek, ale dopiero niedawno zaczalem czytac o co z tym biega. Z tego co zrozumialem pierwszy krok to rejestracja online, ale z tego co patrzylem to chyba juz te rejestracje sa pozamykane. Czy to oznacza ze spoznilem sie na zapisy na studia? :wink: Pytanie kieruje do tegorocznych maturzystow, ktorzy po tym roku planuja sie wybrac na studia (np w warszawie). Dokonywaliscie juz zapisow na studia online? czy jest juz za pozno zeby gdziekolwiek sie zapisac?

Jeśli się nie mylę to rejestracje zaczynają się dopiero w maju czasami w kwietniu, więc wątpię byś się spóźnił na tegoroczne zapisy. Czasami bywa, że nie ma w ogóle rejestracji, czasami jest to rejestracja bez rekrutacji (nie ściągają wyników), albo wszystko razem;) Ale spokojnie:)

A nie pomyliło Ci się przypadkiem z naborem na semestr II (letni)?

Bo w takim wypadku to by się zgadzało:

http://www.p.lodz.pl/main,menu339,przyjecia_na_studia_pierwszego_stopnia_index.htm

a faktycznie :wink: nie zauważyłem że to rejestracja na ten rok co sie zaczyna od drugiego semestru :wink:

dzięki za pomoc, już sie bałem że dopuściłem się jednej z większych pomyłek życiowych :wink:

można na was liczyć :wink: