Rejestracja NIS 2011

Witam. Mam takie trochę specyficzne pytanie. Wczoraj zainstalowałem sobie triala Norton Internet Security 2011. Wyskoczyła mi zakładka po instalacji, żeby aktywować Nortona zakładając Norton Account. Więc takie konto bezpłatnie założyłem( pomoc techniczna, dostęp online do klucza produktu i takie tam). Jeśli NIS 2011 nie spełni moich oczekiwań i będę chciał go usunąć to czy mogę równiesz usunąć to Norton account? Jeśli tak to jak to zrobić? Proszę o poradę. Bo jeśli bym nie założył u nich tego konta to by mi wyskakiwało za każdym razem takie denerwujące powiadomienie którego nie da się zamknąć. :slight_smile: Jeśli ktoś może to niech pomoże:)

karpik607 , nazwij proszę temat konkretnie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

Ale po co to usuwać ??

Ja kiedyś kupisz coś ze stajni Symanteca, konto będzie czekać na Ciebie :slight_smile:

Mam to konto od ponad roku. Nigdy nie dostałem od nich żadnego maila/przypomnienia/powiadomienia ani innego spamu. Zostaw…

Jeśli zgubisz klucz produktu tam możesz go odzyskać.

OK. Dzięki za rade. Jestem początkujący na tym forum więc proszę o wyrozumiałość.