Rejestracja Ski Challenge 2005

Hej!

Zainstalowałem sobie grę : Ski Challenge 2005 - Bormio., ale mam problem z rejestracją. Wczoraj próbowałem i nie dostałem maila a jak kolejny raz próbowałem to już się nie dało.

Czy ktoś jest w stanie mi pomóc?

Za wszelką pomoc dziękuję.

tak, zadzwoń do nich i się spytaj o co chodzi :slight_smile:

To nie jest sensowna odpowiedź na moje pytanie, lepiej nie nabijaj sobie liczby postów.

a jakiej odpowiedzi oczekujesz ?? skoro nie dochodzą do ciebie maile z odpowiedzią, to znaczy że coś jest nie tak, albo u ciebie, albo po ich stronie !!

Oczekujesz że ktoś przyjedzie do ciebie zobaczyć co jest grane ??

zresztą opisałeś problem tak dokładnie, że hej

:shock:

ja też mam problem z rejestracj om – nie umiem poprostu się zarejestrować , wypełniam pola i zawsze mi później wyskakuje jakieś ooopsssss :? nie wiem czy robić nowy topic o tym :-x może tutaj mi pomożecie :lol:

Kefas - jesteś pewny że podałeś dobry adres ?? może zarejestruj się u jkiegoś kolegi :lol:

Ja mam błąd, że chyba muszę podać swój Mobile Phone, i podać zagraniczną sieć, z której korzystam.

właśnie – to jest konieczne ?? :slight_smile: za każdym razem mam jakiś błąd - próbowałem już nawet zmyślać jakieś numery !!

Objaśniam dla niewiedzących jak się zarejestrować:

Wchodzimy na tą stronke —> http://my.orf.at/user/takeme?layout=village

W pole “Dein Nickname:” wpisujemy nasz login.

W pole “Deine E-Mail-Adresse:” wpisujemy adres email(ja wpisałem adres z końcówką @poprostu.net)

Teraz od góry zaznaczamy na kolejno:

nein

ja

Teraz wystarczy tylko kliknąc na “Registrierung abschicken” i sprawdzić na swojej skrzynce pocztowej czy nie otrzymaliśmy listu.

nie idzie …

Ano działa :slight_smile: :smiley:

na mój adrs e-mail nie chce się zarejestrować :frowning:

A mi nie idzie. :frowning:

Prosi mnie jeszcze później o: Mobil-Netz oraz Mobil-Netz.

Tak samo u mnie, próbowałem na różne sposoby i nadal nie działa tylko wyskakuje strona z oops.

A to dziwne,bo mi poszło za pierwszym razem,a teraz gdy próbowałem zarejestrować się dla Bocziego to już problem :?

Jeżeli posiadasz bezpłatną skrzynkę pocztową przy rejestracji nie jest akceptowane.

I tu tkwi żródło waszych problemów.

Dalsza procedura proponuje rejestrację za pomocą smsa i stąd prośba o podanie nazwy operatora i numeru komórki.

A to zaprawde dziwne ,bo ja jakoś rejestrowałem na darmową onetowską skrzynke i normalnie przyszedł mi kod aktywacyjny :D:D:D

Boczi jak masz to załóż sobie szkrzynke na poczta.poprsotu.net i podaj w rejestracji email z poprostu.

Huuurraa!

Po długich bojach udało mi się zarejestrować, a założyłem sobie skrzynkę pocztową na onecie z końcówką @vp.pl

Pozdrawiam :tancze:

Jak ja zauważyłem mozna się rejestrować tylko ze skrzynek na onet.pl lub na poprostu.net :-x

mam tylko jedno drobne pytanko OT: Ile a skrzynka na poczta.poprostu.net ??