Reklama cs 1.6 porada

Witam, mianowicie potrzebuję pomocy z rozkręceniem serwera FFA… Z wiadomych przyczyn nie umieszczam ip itd. A wracając do tematu, wiadomo reklamy umieściłem na praktycznie wszelkich serwisach oprócz counter-strike.pl gdyż serwer dostaliśmy od gamingu który z niewiadomych przyczyn jest po prostu dyskryminowany i wszelkie posty są usuwane. I moje pytanie brzmi znacie jakieś sposoby by rozkręcić ten serwer?.Po prostu troszkę szkoda by stał pusty…

Jak serwer jest dobry, tzn niskie pingi, normalni admini i lubiane przez graczy mapy to po reklamie na serwerach i wśród znajomych powinien się zapełnić. Oczywiście nie od razu ale na pewno zyskasz stałych graczy;]

Serwer postawiony jest na dedyku (hosting livenet) leży w sosnowcu. Pingi są ok tak myślę od 30/60. Admini hmm nie wyzywamy, nie wyrzucamy staramy się rozmawiać kary oczywiście są np za nadużywanie mikro, ogólnie pierw prosimy potem działamy… Mapy gramy dd2 inferno ogólnie standardy by Ci ludzie wchodzili jednak nie daje to efektów. Znajomi, tu już jest tragedia, mianowicie dużo osób rozpoczęło studia i gra bardzo rzadko wiec trudno jest chociaż trochę zapełnić serwer.