Reklama dobrych programów na serwisie youtube

Trzeba przyznać, że oprawa wizualna stoi na najwyższym poziomie, znacznie gorzej z dykcją prowadzącego :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=oMrQHIqIr-E

Prezentacja na pewno niesygnowana przez DP :mrgreen:

“Exploder” 8)

Poziom poniżej dna.

Możemy se i możemy se :stuck_out_tongue:

Ten pan jest prawdziwym pro xDD

Jak to ma być reklama to raczej negatywna. “klucze do jerestru” :stuck_out_tongue:

O żesz! ](*,) :glupek2: :rotfl2:

A co w tym dziwnego? Jak się ma zamknięty rejestr (pewnie na zamek YETI) to klucze są potzrebne. Zamki magnetyczne, chipowe, czy biometryczne to już wyższa szkoła jazdy.

Normalnie będe miał teraz koszmary, głos tego dzieciaka będzie mnie prześladował. #-o

wyczuwam korzenie rumuńskie :smiley:

I kto powiedział, że chęci to 50% sukcesu? lol2.gif

Oj gościu więcej takich prezentacji, miałem tak skopany humor ale aż mi się teraz poprawił :smiley: (serio)

Powinien wypluć gumę/cukierka bo ja słyszałem co drugie słowo no i te od czasu do czasu -ciamk- :wink:

A widzieliście inne jego filmy? Czy on myśli, że jest najlepszym informatykiem na świecie (np. Jak stworzyć archiwum w WinRARze)?

#-o

haha do tego on nie umie czytać, 2:00 jak czyta zamiast ukryj to użyj i po cichu sylabuje słowo “aplety” :x

“Exploder” haha… wg. mnie 4 klasa podstawówki

Jak to oglądałem to się zwijałem ze śmiechu hahaha xD

A jego wymowa rozwala “Panel Stelowania” itp :smiley:

buahahaha xD

pr0 pr0 pr0 pr0 i jeszcze raz powtórzę pr0.

Zajefajna reklama =D>

PS.Ten kozaczek z filmu jest podobny do pewnego pana A, który podobne maniany odwala :smiley: :smiley: :smiley:

Ja nic z ego bekotłu ne potlafię zozumieć… :twisted: :hahaha: :mrgreen:

Opcje czyta jako -> ogolne :d

ale i tak

a … p l e ty :smiley:

“W Gulach wpisujemy…” :hahaha:

Doktor to by się przydał ale jemu a nie Windowsowi XP :smiley:

Pozdrawiam!

jezu, co za baran :stuck_out_tongue: przydałyby mu się lekcje czytania :smiley:

w sumie ogarnęła mnie żałość przy oglądaniu tego filmiku no ale cóż, trzeba się pogodzić z tym że normalni ludzie przegrają z atakiem dzieci neo :stuck_out_tongue:

Czemu neo ? Przecież on, nie chodzi po forach i nie obraża innych pisząc głupich komentarzy jak Ty :smiley:

Wyraża siebie, a że nie potrafi się wysławiać to

bardzo dobrze, może chłopak po prostu szybciej zmądrzeje, poprawi i wzbogaci swój język.

Za to ośmiesza się na YouTubie.

W celu doskonalenia warsztatu nie trzeba zamieszczać matariału na ogólnodostępnym serwisie.

http://www.youtube.com/watch?v=B2ztwJj1bYQ

Już nie reklama DP, ale też jego film (moim zdaniem większe polewki :slight_smile: no i ten BEŁKOT :hahaha: ).

Skąd wiesz ?? Nie byłbym tego taki pewny…

PS. Zresztą oglądając parę jego filmików, mam wrażenie jakby on był upośledzony. Jeśli to prawda to nie ma się z czego śmiać.