Reklama i ciekawe linki

Co w na to aby na forum założyć nowy dział poświęcony min. Reklamie. Chodzi o to aby powstał specjalny dział w którym ktoś mógłby zarekalmować swoje forum lub poprosić np. o ocene swojej strony. Pomyślałem że można by poprosić o założenie takiego działu gdyż próby zareklamowania swoejego forum lub stronki zawsze kończyły się usunięciem tematu a tak tek kto nie chce nie musiałby tam wchodzić. Co wy na to?

a nie widzisz w regulaminie ze reklamy są zabronione i ze o reklamie decyduje administracja i nie bedzie takiego działu :twisted:

pomysl moze nie az taki zly ale :

:arrow: jes to forum komputerowe

:arrow: boje sie pomyslec ile by bylo reklam z aukcji allegro oraz postow typu ‘‘wyrazajcie swoje opinie na temat mojej stronki’’

… :mrgreen:

Zdecydowanie NIE :lol:

NIE!

powód jest prosty: kto by tam zaglądał? Bardzo mało osób. Przykład: wszelkiego rodzaju reklamy rzucane na wycieraczkę: 90% od razu do kosza idzie!

poza tym, nie ten dział :stuck_out_tongue: :twisted:

Zależy, jakie to byłyby reklamy 8)

Wchodziłby ten kto by chciał

Moim zdanie bardziej przydał by się dział ogłoszeń dotyczących sprzętu komputerowego, ale każde ogłoszenie musiało by być automatycznie usuwane np. po dwóch tygodniach.

Ale to raczej nie przejdzie na tym forum.

Ja jestem na nie,mamy wystarczająco działów,a i reklamy na forum nie potrzeba :slight_smile:

Reklam jest wystarczająco dużo w telewizji, w portalach itp…

Przynajmniej tutaj możemy sobie od nich odpocząć.

Jestem na NIE

Niestety, reklamy są wszędzie 8)

Terbak - reklama jest nawet tutaj, poszukaj :PPP

Żadnego działu ogłoszeń i reklamówek nie było, nie ma i nie będzie. Jak ktoś chce coś sprzedać, to są serwisy, które się w tym specjalizują, a reklamy to do gazety. Myślę, że nie ma sensu prawić na ten temat dalej.

ja oddałem głos NIE! :-x te forum by było beznadziejne z reklamami pomyśl jak by to wyglądało nic nie mugł byś przyczytać bo by ci reklamy zasłaniały

Chodzi o dział, gdzie były by zamieszczane reklamy… a nie o reklamy na stronie

a jak dział to też NIE! !!

Zgadzam się w 100% z użytkowniczką ( :lol: ) Terbak :wink: :wink:

Jestem oczywiście na NIE

Nie, ponieważ nawet gdyby większość głósów w ankiecie były by na tak, to i tak nic z tego nie my tu decydujemy.

Po drugie straszny burdel powstałby na tym forum - a tego wszyscy nie chcemy.

Po trzecie jak po pierwsze.

Jestem na NIE

ps. moglby powstac dzial jak ktos juz powiedzial wczesniej ze sprzedaza sprzetu komputerowego… nie bylby to taki glupi pomysl :wink:

chociaz w sumie rzecz biorac sa od tego specjalne serwisy internetowe :mrgreen: