Reklama na forum phpBB by Przemo

(system) #1

Nie wiem w jaki sposób usunąć reklamę na moim forum, która jest w postaci obrazka. Jeśli jest tekst to wystarczy wejść do Panelu Administracyjnego i tam nacisnąć na tekst reklamy i tak usunąć, kiedy jest obrazek nie można nacisnąć na tekst rekalmy, gdyż go tam nie ma... Mam nadzieję, ze ktoś wie o co mi chodzi i w jakiś sposób mi pomoże.

(Skr3czu) #2

a nie jest to reklama od serwera ?

(system) #3

Nie... To jest kod jaki wkleiłem z pewnego katalogu stron... Na takiej zasadzie jak się wkleja np. STAT4U... Nie ma tekstu tylko jest obrazek dlatego w MENU z reklamy nie da się tego usunąć :confused:

(Skr3czu) #4

a czy to jest gwiazdor.pl ?

(system) #5

Tak to jest gwiazdor.pl :D. Ale to nie ma znaczenia co to jest... Chodzi mi o to generalnie jak takie coś usunąć. Bio mam jeszcze STAT4U i też zastanawiam się, czy by tego nie usunąć. Dlatego pytam w jaki sposób ??

(Skr3czu) #6

a czy Ty to samto tam wstawiałeś ?

(system) #7

Tak wstawiałem to sam... Chę poprostu wiedzieć jak wywalić Reklamę z mojego Forum, którą sam wstawiłem :|.

(Skr3czu) #8

a w panelu admina nie ma?

(system) #9

Nook

Wiesz na jakiej zasadzie działa REKLAMA w phpBB by Przemo ?? Dodajesz tam linka do stronki + opis w html. Kiedy jest tekst to w każedej chwili możesz zmienić treść reklamy poprzez kliknięcie na tekst. Jeśli jest obrazek to jest problem bo w Panelu Reklamy nie ma możliwości kliknięcia na cokolwiekgdyż w miejscu gdzie jest tekst nie ma nic :|.

(Kamil Wojtasik) #10

:smiley:

(Skr3czu) #11

Z tego co pisze wynika ,ze to jest blad ale nie wiem jaka czesc forum odpowiada za reklame wiec wejdz na http://www.przemo.org i tam na forum sie zapytaj.

(system) #12

Poniżej chciałbym przytoczyć wypowiedź jednego z userów forum Przema. Wyjaśnia on w jaki sposób najprościej edytować Reklamy.