Reklama na forum

Ostatnio zalozylem forum i nie wiem jak zrobic reklame na nim. Tzn. zeby to wygladalo np. tak jak wy macie, ze nad regulaminem, Faq itp jest banner reklamowy. I nie wiem jeszcze jak zrobic zeby to logo po lewej gornej stronie bylo takich rozmiarow jak ja chce, bo jak ustawie za duze to mi chamsko zweza. Dzieki za odpowiedzi !

viewforum_body.tpl; viewtopic_body.tpl; index_body.tpl Zobacz co kryje się w tych plikach. Są w templates\subSilver

ale banner wkleji w pliku overall_header.tpl, tam jest logo i odnośniki do faq, szukaj id.

Nie musi wklejać bo już jest w overall_header.tpl :slight_smile:

W templates jest…

14nc1.th.jpg

prawie wszystko puste oprocz:

-Klasa Komórki Tabeli 1:

-Klasa Komórki Tabeli 2:

-Rozmiar Czcionki 1:

-Rozmiar Czcionki 2:

-Rozmiar Czcionki 3:

-Kolor Czcionki 1:

-Kolor Czcionki 2:

-Kolor Czcionki 3:

ppplesiu mówimy o plikach. :slight_smile:

Nie kumam zupelnie oco wam chodzi. Prosze Was wytlumaczcie mi oco chodzi, bo nie rozumiem tego !

ppplesiu forum składa się z plików które masz na serwerze. Aby zmienić masz wejść do folderu co podałem wyżej. :slight_smile:

Ale nie wiem gdzie mam wejsc woglle w to miejsce. Zalozylem forum na serwerze fora.pl (darmowe fora) i poprostu nie wiem.

Tam nie masz zapewne możliwości edycji plików. Nie lepiej zainstalować własne. :smiley:

Ale za to sie placi… Wgre wchodzi kasa, a to jest moje pierwsze forum wiec narazie chcialbym zobaczyc co i jak.

Możesz zrobić to na bezpłatnym serwerze.

Jak zainstalować masz TU.