Reklama (porno) na stronie startowej , conduit search

Witam !

Mam następujące problemy :

  1. Od dawien dawna na mozilla firefox , zamiast szukać w google , szuka mi w jakimś conduit search ( słyszałem , że trzeba toolbara usunąć , ale nie znalazłem nic )

  2. Dzisiaj wchodząc w drugą przeglądarkę ( Google Chrome ) na stronie google pojawia mi się reklama z pornuchami ( Hiszpański shi** … )

Log OTL :

http://wklej.org/id/761242/

Pomóżcie mi jak najszybciej , i dziękuje z góry :slight_smile:

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.

Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/outils/289-adwcleaner z funkcji Delete(w przypadku Visty/Windows7 uruchom z prawokliku jako Administrator).

Zrobiłem to wszystko , jednak nadal mam tą reklamę :frowning:

Pokaż nowy log OTL.txt i extras.Aby powstał raport Extras.txt Opcja Rejestr skan dodatkowy musi być ustawiona na Użyj filtrowania.

Okej , więc :

OTL : http://wklej.org/id/761302/

Extras : http://wklej.org/id/761304/

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free

Przed skanowaniem wykonaj RĘCZNĄ AKTUALIZACJĘ BAZY SYGNATUR WIRUSÓW Malwarebytesa “Uruchom Malwarebytes, przejdź do zakładki Aktualizacja, Sprawdź aktualizacje.”

Przepraszam , że dopiero teraz odp. ale malware nic nie wykrył , jednak mam nadal tą reklamę a do tego Anti-Malware blokuje mi ( chrome.exe ) dostęp do tego ip : 79.133.196.66 … Pomóżcie obawiam się czegoś gorszego …

Odinstaluj Malwarebytesa i przeskanuj programem Dr.WEB CureIt http://www.dobreprogramy.pl/Dr.WEB-Cure … 12976.html