Reklamacja dysku a HDDscan itp. i FRAPS

Moim problemem jest zamulanie frapsa przy dobrym sprzęcie. Obwiniałem dysk twardy, chociaż na filmiku faceta z tym samym dyskiem nagrywał bez żadnych problemów. To jest mój dysk Seagate ST31000524AS. Pomyślałem, że sprawdzę go programami takimi jak HDDscan oraz CrystakDiskInfo. W tym i w tym znaleziono problem z realokowanymi sektorami, więc bezzwłocznie poszedłem oddać komputer do reklamacji. Chociaż jak się okazało według nich z dyskiem wszystko jest okej, że został sprawdzony oryginalnym programem Seagate’a do sprawności dysków. Dostałem dysko z powrotem wyczyszczony do zera. Wszytko od początku wgrałem i dalej jest ten sam problem. Co do mojego sprzętu do możecie zobaczyć w moim poprzednim poście: fraps-zamula-gry-bardzo-dobrym-sprzecie-t465587.html Myślałem nad zakupieniem dodatkowego dysku bardzo szybkiego. No ale poco skoro ewidentnie jest wystarczający przynajmniej tak mogę wnioskować po tym filmie:

Oto link do wyniku testu z HDDscan:

http://imageshack.us/photo/my-images/68 … dysku.png/

A tam, dysk do wymiany i nie ma innej opcji - powiedz pozycja w SMART 05 kwalifikuje dysk do wymiany i raczej żadna naprawa tu nic nie da.

Wklej jeszcze Smart z HD Tune.