Rekolekcje :]

Czy może u was w gimnazjach, liceach pojawiał się na czas rekolekcji pewnien zespół ludzi z Niemiec, Afryki, Kanady, Słowacji. U mnie w Warszawie się pojawił.

I moje pytanie brzmi czy u was też się pojawiła ta grupa?

Nie 8)

To chyba indywidualna sprawa każdej parafii :?

i co oni robia? spiewaja? tancza? robia nalesniki z syropem klonowym? czy ukladaja klocki?

Opowiadają jak to w przeszłości mieli ciężko, ale jak zaczeli czytać Pismo Święte i się modlić to wszystkie problemy zostały rozwiązane.

Mówili po angielsku więc przyjechała z nimi tłumaczka :slight_smile: Najfajniej przetłumaczyła tekst : Hello - Dzień dobry, Pozdrawiam was i całuje :mrgreen:

W skłąd ich grupy wchodzili: Dwóch Niemców, Kanadyjka, dwóch chińczyków, trzech murzynów i Słowaczka. Zatańczyli jeden raz oraz pokazywali jak grzech działa na człowieka.

a co Oni nie mieli swojej narodowości ?

Ciekawy jestem jak wyglądał ten pokaz 8)

:-k

:evilbat:

:diabel:

U mnie miał być jakiś gość z Ameryki Południowej, ale pokazywać slajdy z czegoś tam :mrgreen:

Nie :mrgreen:

a ja nie wiem bo nie chodze juz do szkoly :mrgreen:

Rekolekcje mam dopiero od poniedziałku (Zanczy od niedzili), ale nie wiadomo mi nic o takich wycieczkach ze mają sie pojawić… a Tu nic bez mojej wiedzy sie niedzieje :twisted:

hehehe :lol: :hahaha:

AZPR :mrgreen:

To jest małe miasto, tu wszysyc wiedzą co się dzieje… :wink:

A rekolekcje oczywiście obowiązkowe, dla wszystkich uczniów, nieważne jakiego wyznania są. Ja miałem w LO obniżone sprawowanie, bo podczas rekolekcji zawsze zbierało się sporo godzin nieusprawiedliwionych :twisted:

Państwo wyznaniowe :frowning:

areh przecież to bezprawne. U mnie w klasie jest 2 innego wyznania (+1 nie wieży wogóle), i nie przychodzą. Kto zadecydował że masz takie sprawowanie? Rodzice nie mogą napisać usprawiedliwienia? :?

McDracullo , to było prawie 10 lat temu :smiley: