Rekordy windy

moja partycja z windowsem (narazie 2 miesięcznym [wcale go nie oszczędzam]) xp sp2 z wszystkimi poprawkami i potrzebnymi programami zajmuje (cała partycja ma 2,5Gb):

space2ta.gif

w tym

-Windows

windows0mf.gif

-Documents and Settings

das4zk.gif

-Plik stronnicowy

pagefile6yf.gif

-Hibernacja

hibernate5tt.gif

-Program Files

program0yh.gif

mam 9 wlaczonych uslug, niestety mniej nie dalo rady

przebije mnie ktos, a jak tak to jak?

Ja cie nie przebije bo dla mnie nie miałoby racji bycia takie coś tak mało plików na dysku i zainstalowanych programów. To tak jak bym tylko Windows zainstalował o potem w Sapera grał. :lol:

Dokładnie Michał1205 , w dobie dysków twardych po 200GB po co to oszczędzanie miejsca :?:

w dobie dyskow 200gb nie kazdy ma / potrzebuje najnowszego sprzetu, ja np mam 650 128ram i jest to dla mnie przyjemne ze lepiej chodzi od 900 196ram, mimo wszystko przyjemna oszczednosc, bo tak naprawde co do oszczedzani nie musialem tego robic bo tego 0,5 czy 1gb z partycji z systemem nie wykorzystal bym, a co do uslug to prawda jest taka ze komputer moze chodzic nawet do 50% szybciej/wolniej - to kwestia konfiguracji.

nie mam ani sapera, ani messengera, ani windows update, movie maker…zastanawiam sie czy cos wogole mam z pierwotnej windy (gj :slight_smile: )

mozna i zainstalowac gre co zajmuje 10gb, niewazne, byle by windows byl lekki

Ja spokojnie bym cie mógł przebic tylko po co ??

zgadzam się z tobą - jak ktoś ma mały dysk to dla niego to zbawienie

święte słowa sam mam bardzo dużo zbytecznych usług wyłączonych.

Cezarek witam w klubie i zdecydowanie podzielam Twoje zdanie! Ja osobiście pracuje na Win200SP4+update na bieżąco. Dodatkowo nie powiem, programów troche jest i choć ze względu na mało RAMu czasem trzeba poczekać, to usługi firefoxa i pandiona zawsze mam do dyspozycji bez wielkich oporów. No i winamp i saper (wersja z sześcianami, z wieloma bombami na jeden sześcianik). Jak już wspomniałem, P3 650 i 128 ram, a chodzi lepiej jak Twój… :stuck_out_tongue:

Ogólnie to na moim starym kompie tak jest bo on jest tylko do gadu.To nie jest problem tylko ze nikt nie bedzie robić rekordów skoro mu spokojnie wszystko działa

bukosss mój lepiej chodzi :stuck_out_tongue: pamietaj ze mam xp professional

gesiu ciekawy jestem jak, bo sądze że nie mam zbędnych rzeczy na hdd, chyba że jakies windowsowe pliki ktorych mi się chce pojedynczo usuwac i sprawdzac czy windows sie nie zepsul

moze niech chociaz ktos sprobuje :slight_smile: