Rekrutacja do Technikum. Brak wyników-odrzucenie

(Dziara667645121) #1

Witam.

Problem jest taki. Chciałem po gimnazjum pójść do jednego z technikum w Elblągu. Zarejestrowałem się na http://www.rekrutacja.elblag.edu.pl. tak jak piszę na stronie tej szkoły.

Złożyłem podanie do wybranych szkół.

Było to jakiś czas temu. Dziś wszedłem na stronę rekrutacji ponownie, i zobaczyłem taki o to tekst:

Hmm można by uznać to za rzecz normalną. Po prostu nie dostałem się do szkoły, zdarza się. Jednak jest jedna rzecz która mnie dziwi. Jak mogłem się nie dostać/Jak mogli mnie nie przyjąć, skoro na stronie nie wpisałem jeszcze najważniejszych rzeczy tj. wyników z egzaminów oraz ocen? Nie wpisałem ich ponieważ wyników jeszcze nie mam, a oceny nie są wystawione.

I nie rozumiem o co chodzi. Jak mogli mnie odrzucić skoro nie znają moich kwalifikacji?

Napisałem już maila do tej szkoły, mam nadzieję że się od nich czegoś dowiem na ten temat.

Jednak napisałem też tu, bo wiem że mogę liczyć na szybką i wyjaśniającą wszystko odpowiedź.

(BiałyPL) #2

Może to błąd systemu komputerowego?

(Dziara667645121) #3

Mam nadzieję.

Pobrałem plik pdf ze strony i tam pisze że ogłoszenie przyjętych uczniów 2 lipca.

Pisze też:

Czyli wychodzi na to że do 23 czerwca szkoła może odrzucić podanie. Jednak zastanawia mnie czym się wtedy kieruje skoro nie zna wyników, ani ocen? Nazwiskiem?

Kurde, skomplikowane to wszystko...

(Drobok) #4

Zaniosłeś podanie i owe "dokumenty" do szkoły ?

(Dziara667645121) #5

Masz na myśli świadectwo ? Nie zaniosłem ponieważ tych dokumentów jeszcze nie mam.

No i właśnie tu mam teraz problem. Na stronie nie pisze nic konkretnego w stylu "Złóż podanie które możesz pobrać stąd". Niby jakieś podanie jest na stronie, ale raz że jest on w PDF, i nie wiem zbytnio jak go uzupełnić, dwa nie jestem pewny czy to w ogóle to. Oto zrzuty ekranu:

To to?

Jeżeli tak, czyli moja wina.

Jest w taki wypadku jakiś sposób żeby jeszcze uratować sytuacje?

(flaszer) #6

Podanie jest w PDF, to drukujesz je i wypełniasz długopisem :stuck_out_tongue: Co do odrzucenia, błąd systemu. Nie masz czym się martwić, skoro nie masz jeszcze jak mówisz wyników. Złóż w odpowiednim terminie to co wymagają, a będzie ok (o ile wyniki też będziesz miał dobre :wink:).

(Maciejboss) #7

może nie dostarczyłeś zaświadczenia z medycyny pracy do technikum

(fiero) #8

A to tak ciężko złapać za telefon i zadzwonić na sekretariat wyżej wymienionej placówki dydaktycznej ?

Dowiedział byś się wszystkiego wprost ze źródła a nie gdybać tutaj na forum.

(Dziara667645121) #9

Dobra już wszystko wyjaśnione. Napisałem maila do szkoły i się dowiedziałem co i jak.

Prawdopodobnie tak jak mówiliście, była to wina systemu.

Dzięki za rady :wink:

fiero szczerze przyznam że o telefonie nawet nie pomyślałem, a było by to najprostsze rozwiązania.

Ale dobrze że już wszystko się wyjaśniło.