Rekrutacja na Polibudę Poznańską - ile punktów?

(RyleC) #1

Panowie, Panie - pytanie krótkie, bo wygooglać nie mogę:

Czy ktoś z Was orientuje się jaki był dolny (minimalny) limit punktów na kierunek studiów: informatyka na Politechnice Poznańskiej na studia zaoczne rok albo 2 lata temu?

(Wojy) #2

Na zaoczne to chyba w ogóle nie ma. Decyduje kolejność zgłoszeń w końcu płacisz to wymagasz nie? :slight_smile:

(Błażej) #3

Wszystko zależy od miejsc przeznaczone na te kierunki

(RyleC) #4

kolejność zgłoszeń decyduje wtedy, gdy jest to w rekrutacji napisane. Natomiast na PP mam podane przeliczniki. I chciałbym w związku z tym zapytać, czy ktoś z tego forum akurat na pp studiuje w trybie zaocznym i ile pkt miał. Nie przyjmują wszystkich bo jest 1.5 osoby na miejsce...

(Błażej) #5

Weź pod uwagę, że bardzo dużo ludzi składa papiery na kilka kierunków, dlatego gdy np. będziesz w 1 turze na liście rezerwowej, to np w 5 turze możesz się załapać bo osoby zrezygnowały gdyż wybrały inny kierunek na który się też załapały.

(RyleC) #6

czyli Waszym zdaniem wystarczą pieniądze, aby przynajmniej rozpocząć studia na tej uczelni, wyniki maturalne, zgodność dobranych przedmiotów nie jest brana pod uwagę, tzn de facto nie zadecyduje...? oczywiście myślę o trybie zaocznym